komoda furniture

Wioleta Bednarczyk

Pokój dziecięcy w duchu eko: naturalnie, bez nudy i w stylu Montessori

Pokój dziecięcy w duchu eko: naturalnie, bez nudy i w stylu Montessori

Pokój dziecięcy w stonowanych kolorach ziemi, z dekoracjami i meblami w duchu eko może być niebanalny, pobudza też rozwój i wyobraźnię. Maria Montessori, włoska lekarka i wizjonerka systemu kształcenia dzieci udowodniła to już dawno. Przed wami kreatywne i sprawdzone pomysły aranżacyjne na pokój malucha.

Design: Polskie marki, które warto obserwować

Młody polski design podbija rynki. Nowe marki działające kilka, kilkanaście lat wznoszą nową jakość do rodzimego wzornictwa. Tajemnicą ich sukcesu jest perfekcja wykonania, łączenie tradycji z nowoczesnością oraz niezgoda na otaczającą nas sztampę. Oto sześć młodych firm, o których na pewno jeszcze nie raz usłyszymy!

Polskie komody w stylu retro. Moda na meble "wczesnego Gierka"

Wracamy pamięcią do babcinego salonu sprzed dziesięcioleci, duńskiego designu, kultowych filmów i seriali, w których aranżacje wnętrz nawiązujące do wzornictwa z lat 60. i 70. zachwyciły świat. Czy współczesny polski design potrafi odtworzyć kultowe meble retro?

Polski projekt: łóżko Spot by VOX. 6 mebli w 1

Polski projekt: łóżko Spot by VOX. 6 mebli w 1

Urządzanie pokoju dziecka to duże wyzwanie. Jak na niewielkiej przestrzeni zaaranżować miejsce do spania, regały, szafy, komody, miejsce na nauki i odrabiania lekcji? Nie można oczywiście zapominać o kąciku do zabawy i odpoczynku. Dysponując niewielką przestrzenią, nie musimy decydować się na małe

Umazano wbrew regułom

kolorami i energią. Znakiem firmowym pracowni sa komody. Są one tak mocne i wyraziste, że mogą odmienić całe wnętrze. Dzięki temu, że są unikalne i różne od tego, z czym można spotkać się na rynku pasują zarówno do wnętrz tradycyjnych jak i nowoczesnych. Projekty Umazano spełniają wymogi dobrego projektu

Najnowsze