kominek kaflowy w domu

AO, projekt i zdjęcia: Ewelina Golinowska, EG Projekt

Dom pod Warszawą w stylu prowansalskim

Dom pod Warszawą w stylu prowansalskim

Jasny, przestronny i pełen dobrych pomysłów, taki jest podwarszawski dom młodych rodziców. Jego wystrój został zainspirowany prowansalskimi willami.

Jak urządzić mieszkanie w stylu skandynawskim?

To, co nas otacza, ma być przede wszystkim nieskomplikowane, funkcjonalne. No i piękne. Styl, który składa hołd naturze i ekologii, inspiruje również polskie wnętrza. Podajemy kilka zasad, o których warto pamiętać, urządzając dom w skandynawskim stylu.

Wnętrza pełne sztuki - z wizytą u Andrzeja Dudzińskiego

Andrzej Dudziński rysował polityczne komentarze dla "New York Timesa", pracował dla "Tygodnika Powszechnego" i skandalizującego londyńskiego "OZ". Stworzył wyluzowanego ptaka Dudiego i zgryźliwego Pokraka, którego lubił sam Czesław Miłosz. Perfekcyjne rysunki piórkiem i pełne ekspresji - patykiem. Dudziński lubi zmieniać swój styl, nie zatrzymuje się na jednej, zwycięskiej formule. Idzie dalej, a raczej biegnie.

Zobacz wideo

Najpopularniejsze tematy wnętrzarskie

przedpokoju białe firanki styl art deco aranżacje starych domów aranżacje salonu z fototapetą aranżacje kuchni z piecem kaflowym aranżacja szafy w salonie aranżacja pokoju w kamienicy anioły akcesoria do łazienki afrykańskie wnętrza ściany przesuwane do mieszkania

Najnowsze