kolorowe oprawki do żarówek

WG/ JS

Wiszące lampy w trzech modnych stylach

Wiszące lampy w trzech modnych stylach

Z plafonami pożegnaliśmy się na dobre. W naszych wnętrzach królują teraz wiszące lampy. Wybraliśmy kilkanaście modeli w trzech najmodniejszych stylach - minimalistycznym, nowoczesnym i industrialnym.

Zrób to sam. Bajkowa lampa z tykwy

Pocieszny butelkowaty kształt i duże rozmiary owocu, sprawiają, że tykwa doskonale nadaje się do ręcznie robionych dekoracji. Zobaczcie jak samemu wykonać lampy ze zdrewniałych owoców tykwy.

Modne lampy do kuchni i jadalni

Klasyczne klosze w stylu skandynawskim czy bardziej eksperymentalne formy? Wybór oświetlenia do kuchni i jadalni nie jest łatwy - zwłaszcza, gdy część jadalniana jest łącznikiem między przestrzenią roboczą i dzienną. Na szczęście z pomocą przychodzą nam pomysłowe rozwiązania od młodych projektantów. Oto przekrój najlepiej zaprojektowanych lamp, które idealnie odnajdą się w Twojej kuchni i jadalni.

Mieszkanie w kamienicy w centrum Wrocławia

. Żarówki na kolorowych kablach to modny element, podkreślający industrialny charakter wnętrza. Żarówki zostały kupione w Castoramie. Kable i bakelitowe oprawki do żarówek pochodzą ze sklepu kolorowekable.pl oraz kablewoplocie.pl. Puszki i przełączniki wyprodukowała firma ELDIS, wykonująca urządzenia

Najnowsze