koc niebieski

tekst: Monika Utnik-Strugała, stylizacja: Joanna Płachecka

Jeden fotel w czterech różnych aranżacjach

Jeden fotel w czterech różnych aranżacjach

Jeden fotel i cztery różne aranżacje, a wszystkie inspirowane literaturą. Urządzamy kącik do czytania. Który wybieracie?

Jeden mebel w czterech modnych aranżacjach

Dzisiaj liczy się to co praktyczne. Sprawdzi się wiec skrzynia na kółkach - przesunięta w dowolne miejsce może pełnić różne funkcje. Zobacz jeden meble w czterech różnych wnętrzach.

Taki dom będzie trendy!

Urządzanie nowego domu lub mieszkania czy też remont starego to znakomita okazja do wprowadzenia wielu zmian. Możemy pozbyć się tego, co nam się nie podoba i co się nie sprawdziło, a w to miejsce kupić nowe elementy wyposażenia.

Inspiracje: limonka, amarant i turkus we wnętrzu

Inspiracje: limonka, amarant i turkus we wnętrzu

z futra Aspen, Bed & Breakfast, 320 zł 14. Puf z włóczki, wodoodporny, Decolor, 1290 zł 15. Poduszka wełniana GAN, Home Lovers, 395 zł siedziska w różnych stylach połączył dobry design. metalowe, druciane, ubrane  w wełnę lub len  pięknieją obok pledów i drewna 1. Koc kaszmirowy

Inspiracje: kąciki sypialne w różnych odcieniach

Inspiracje: kąciki sypialne w różnych odcieniach

, dlatego wystrój kącika do spania warto wizualnie ocieplić. Nasza rada: do niebieskiego narożnika dobierz drewniane lub rattanowe meble. ZESTAW NIEBIAŃSKO. Szafka Thtissur, postarzany mahoń, 50 x 35 cm, wys. 60 cm, ElDecor, 774 zł. Fot. producent ZESTAW NIEBIAŃSKO. Zegar Morze, malowana płyta MDF, śr

Najnowsze