klimatyzator przenośny

KK

Klimatyzator przenośny czy stacjonarny?

Klimatyzator przenośny czy stacjonarny?

Klimatyzator do niedawna był rzadkością a nawet uznawano go za luksus. Obecnie jego popularność bardzo szybko rośnie i możemy go spotkać wielu domach. W upalne lato klimatyzator z pewnością przyniesie ulgę, dlatego warto zastanowić się nad jego zakupem. Najpopularniejsze są klimatyzatory przenośne oraz split. Powinniśmy przemyśleć swój wybór.

Klimatyzatory przenośne do mieszkania - najlepsze modele na rynku

Upały potrafią dać nam się we znaki. Zbyt wysoka temperatura nie tylko niekorzystnie wpływa na nasze samopoczucie, ale także utrudnia normalne funkcjonowanie. Z pomocą przychodzą nam klimatyzatory, które sprawiają, że nawet w bardzo upalne dni temperatura w pomieszczeniu jest niemal idealna. Jaki klimatyzator wybrać, aby spełniał wszystkie najważniejsze kryteria i mógł posłużyć nam na lata?

7 mitów na temat klimatyzacji w domu

Z klimatyzacją coraz częściej stykamy się w pracy, samochodzie, ale też w domu. Wokół jej działania i montażu krąży jednak wiele mitów. Bierzemy pod lupę najpopularniejsze z nich i wyjaśniamy, dlaczego mają niewiele wspólnego z prawdą.

Sposoby na upały - jak ochronić dom przed nadmiernym słońcem?

Sposoby na upały - jak ochronić dom przed nadmiernym słońcem?

stosowania osłon, rozwiązaniem będzie relaks w klimatyzowanym pomieszczeniu. Do wyboru mamy klimatyzatory : • proste – typu monoblok, montowane w oknie (jedna część na zewnątrz, druga wewnątrz) lub przenośne (wystawiony przez okno przewód odprowadza na zewnątrz ciepłe powietrze) &bull

Sposoby na upał w domu - wentylatory i klimatyzacja

Sposoby na upał w domu - wentylatory i klimatyzacja

Fot. producent Palm Fantasia, 3 prędkości nawiewu, 3 żarówki po 60 W, moc 58 W, śr. 132 cm, topstylowe.pl, 999 zł - Modele przenośne są nieduże, ale głośne. Muszą pracować we wnętrzu z oknem, przez które wystawia się rurę odprowadzającą ciepłe powietrze. Są przez to mało wydajne, bo gorące powietrze

Najnowsze

Klimatyzator przenośny

Klimatyzator przenośny

Klimatyzator przenośny pomoże każdemu w gorącym okresie! Lato niesie za sobą bardzo wysokie temperatury, które wręcz są nie do wytrzymania. Jest jednak na to sposób! Wystarczy mieć w domu odpowiedni klimatyzator przenośny, który pozwoli nam odetchnąć - w przenośni i dosłownie. Tego typu element zmniejszy odczuwalną temperaturę i sprawi, że nie będziemy aż tak bardzo odczuwać męczącego i irytującego wręcz upału.

Klimatyzator przenośny może być zastosowany w różnych miejscach - to z pewnością jego bardzo duża zaleta. Dzięki temu możemy go umieszczać dokładnie tam, gdzie aktualnie przebywamy. Jeśli potrzebujemy ochłodzenia w kuchni, w której aktualnie przygotowujemy obiad, to możemy go tam właśnie ze sobą zabrać. Jeśli zaś czytamy książkę w sypialni, to mamy szansę położyć go niedaleko siebie, aby temperatura była jak najbardziej optymalna.

Klimatyzator przenośny to niewielki koszt - z tym chyba nawet nie można się nie zgodzić. Natomiast zalety płynące z jego posiadania są bardzo duże. Osoby, które zbyt długo przebywają w gorących pomieszczeniach mają złe samopoczucie i nastrój. Dodatkowo mogą nabawić się różnych schorzeń. A przy użyciu tego specjalnego klimatyzatora te wszystkie problemy znikają.