klimatyzator przenośny

7 mitów na temat klimatyzacji w domu

7 mitów na temat klimatyzacji w domu

Z klimatyzacją coraz częściej stykamy się w pracy, samochodzie, ale też w domu. Wokół jej działania i montażu krąży jednak wiele mitów. Bierzemy pod lupę najpopularniejsze z nich i wyjaśniamy, dlaczego mają niewiele wspólnego z prawdą.

Klimatyzacja w mieszkaniu

Klimatyzacja w Polsce kojarzy się głównie z biurami, hipermarketami i galeriami handlowymi. Nastawiona często na zbyt niską temperaturę, nieodpowiednio konserwowana, zamiast zwiększać komfort, sprzyja przeziębieniom. Stąd pewnie wiele osób ma o niej niepochlebne zdanie.

Klimatyzacja, czyli nadchodzi (o)chłodzenie

Klimatyzacja w mieszkaniu kiedyś była luksusem, dziś jest przyjemnością na każdą kieszeń. Nowoczesne klimatyzatory sprawią, że w domu będzie panował miły chłód, a dodatkowo oczyszczą powietrze i usuną przykre zapachy.

Sposoby na upał w domu - wentylatory i klimatyzacja

Sposoby na upał w domu - wentylatory i klimatyzacja

. - Większość klimatyzatorów ma dodatkowe funkcje: grzania, wentylowania, osuszania i oczyszczania powietrza. AQV09KBBN, ścienny typu split, funkcje: chłodzenie, suszenie, oczyszczanie powietrza, grzanie, moc 2500 W, Samsung, około 5500 zł Fot. producent EXP09CN1W2, przenośny, funkcje: chłodzenie

Numer 07/2006

Numer 07/2006

- klimatyzatory przenośne Rozmaitości - to i owo dla domu Zrób to sam Pomysły z rolki - proste sposoby ozdobienia ściany tapetą Na ratunek książce - przyklejamy oderwaną okładkę Inne Architekt radzi - nowe projekty Ciemna glazura w łazience - dyskusja na forum internetowym W sierpniu - czyli co następnym numerze

Numer 7/2006

Numer 7/2006

taki diabeł straszny, czyli jak wybrać aparat cyfrowy Dla ochłody - klimatyzatory przenośne Rozmaitości - to i owo dla domu Z epoki Ludwika - odwiedzamy warszawski salon firmy Rad-Pol ZRÓB TO SAM: Pomysły z rolki - proste sposoby ozdobienia ściany tapetą Na ratunek książce - przyklejamy oderwaną

Najnowsze

Klimatyzator przenośny

Klimatyzator przenośny

Klimatyzator przenośny pomoże każdemu w gorącym okresie! Lato niesie za sobą bardzo wysokie temperatury, które wręcz są nie do wytrzymania. Jest jednak na to sposób! Wystarczy mieć w domu odpowiedni klimatyzator przenośny, który pozwoli nam odetchnąć - w przenośni i dosłownie. Tego typu element zmniejszy odczuwalną temperaturę i sprawi, że nie będziemy aż tak bardzo odczuwać męczącego i irytującego wręcz upału.

Klimatyzator przenośny może być zastosowany w różnych miejscach - to z pewnością jego bardzo duża zaleta. Dzięki temu możemy go umieszczać dokładnie tam, gdzie aktualnie przebywamy. Jeśli potrzebujemy ochłodzenia w kuchni, w której aktualnie przygotowujemy obiad, to możemy go tam właśnie ze sobą zabrać. Jeśli zaś czytamy książkę w sypialni, to mamy szansę położyć go niedaleko siebie, aby temperatura była jak najbardziej optymalna.

Klimatyzator przenośny to niewielki koszt - z tym chyba nawet nie można się nie zgodzić. Natomiast zalety płynące z jego posiadania są bardzo duże. Osoby, które zbyt długo przebywają w gorących pomieszczeniach mają złe samopoczucie i nastrój. Dodatkowo mogą nabawić się różnych schorzeń. A przy użyciu tego specjalnego klimatyzatora te wszystkie problemy znikają.