kler oświetlenie

Materiały prasowe Kler, mm

VI edycja konkursu Wizja Wypoczynku zakończona!

VI edycja konkursu Wizja Wypoczynku zakończona!

29 listopada 2013 roku poznaliśmy laureatów VI edycji ogólnopolskiego konkursu Wizja Wypoczynku: Pożądany obiekt adresowanego do architektów i projektantów wnętrz. Organizatorem konkursu jest firma Kler S.A., tegoroczną edycję, podobnie jak poprzednie, honorowym patronatem objął Zarząd Główny SARP.

Jak urządzić mieszkanie zgodnie ze sztuką feng shui?

Nie będziemy wchodzić w szczegóły sztuki feng shui - nie wszystkich interesuje teoria przepływu energii, dynamika sił wszechświata lub filozofia I Ching. Ale wiedza, co zrobić, by w swoim domu czuć się jak najlepiej i odnosić życiowe sukcesy, przyda się każdemu!

Ile faktycznie kosztuje umeblowanie salonu? Sprawdzamy

Największym kosztem związanym z aranżacją salonu jest oczywiście jego umeblowanie. Sprawdzamy, ile faktycznie kosztuje zakup nowych mebli do tego pokoju.

Zobacz wideo

Kler: dla każdego coś innego

Kler: dla każdego coś innego

Targówek, tel. 22 771 21 90, www.kler.pl Dni i godziny otwarcia: poniedziałek-sobota: 10.00-21.00 niedziela: 10.00-18.00 Oferta: meble wypoczynkowe i skrzyniowe do sypialni, jadalni, gabinetu oraz salonu; oświetlenie, materace i stelaże, pościel, dekoracje. Powierzchnia wystawiennicza: 515 m kw. Zobacz

Najnowsze