kawiarka stalowa

red.

Kawiarka - gdzie kupić? Jaką wybrać? Najlepsze modele do 150 zł

Kawiarka - gdzie kupić? Jaką wybrać? Najlepsze modele do 150 zł

Żeby przygotować idealną kawę, wcale nie trzeba kupować drogiego ekspresu. Idealnie sprawdzi się kawiarka - niewielkie urządzenie, które przywędrowało do nas z Włoch. Gdzie kupić najlepszą kawiarkę? Jaki model wybrać? Podpowiadamy!

Stylowe kawiarki Bialetti [WYBÓR REDAKCJI]

Kawiarka, makietka - to właśnie w niej powstaje najlepsze klasyczne espresso. Miłośnicy kawy zgodnie potwierdzają, że napój musi być mocny i aromatyczny. Jaką kawiarkę wybrać? Oczywiście stylowy model Bialetti! Zobaczcie sami.

Designerskie i funkcjonalne akcesoria kuchenne

Designerskie i funkcjonalne akcesoria kuchenne z modnymi nadrukami i możliwością personalizacji pozwolą przygotować ulubione posiłki i napoje, a przy okzaji modnie ozdobią blat lub stół. Sprawdzą się również jako praktyczne prezenty.

Jaki ekspres ciśnieniowy do kawy wybrać? Podpowiadamy na co zwrócić uwagę

Jaki ekspres ciśnieniowy do kawy wybrać? Podpowiadamy na co zwrócić uwagę

zaawansowane.  Kawiarka - najprostszy rodzaj ekspresu ciśnieniowego, dzięki któremu przygotujemy niewielką ilość napoju dla jednej osoby. Ekspresy kapsułkowe - stają się popularną alternatywą dla tradycyjnych ekspresów, ponieważ zajmują mało miejsca, wyglądają nowocześnie i elegancko a także są bardzo

Kawiarka Bialetti Erika

Recenzję napisała effica dla serwisu znam.to To strzał w dziesiątkę, zwłaszcza jeśli szukasz kawiarki o dużej pojemności, której można używać na płycie indukcyjnej. Cena nie jest mała w porównaniu z kawiarkami aluminiowymi, ale całkiem rozsądna, jesli chodzi o duże stalowe. Warto za tę jakość

Najnowsze