kapcie do sprzątania

Redakcja

Dlaczego warto kupić szafkę na buty?

Dlaczego warto kupić szafkę na buty?

Wygląd naszych pieczołowicie aranżowanych wnętrz może się diametralnie zmienić pod wpływem przedmiotów codziennego użytku, które nierzadko tworzą wrażenie chaosu i nieładu. Dzieje się tak m.in. w przypadku obuwia rozrzuconego po znacznej części przedpokoju. Na szczęście jest na to sposób: wystarczy uwzględnić w swoim projekcie estetyczną i pojemną szafkę na buty.

10 gadżetów dla tych, którzy nie lubią sprzątać

Nie lubisz sprzątać? Odkurzanie, zmywanie czy wyrzucanie śmieci to dla ciebie przykre obowiązki? Znaleźliśmy 10 gadżetów, które ułatwią sprzątanie i zamienią je w niezłą zabawę!

Lidl gazetka od poniedziałku 21.01.2019 do niedzieli 27.01. Co warto kupić?

Już od 21.01 nowa gazetka promocyjna dla klientów Lidla. W tym tygodniu sklep przygotował wyjątkową ofertę produktów przydatnych w każdym domu. Co znajdziemy w aktualnej gazetce? Podpowiadamy.

Dom przyjaźniejszy dla środowiska

, 2003; EEA, 2005; Peck & Fowler, 2006). Precz z wodolejstwem Woda w naszych domach leje się na okrągło: gotowanie, pranie, sprzątanie, kąpanie, zmywanie. A wystarczy, że zamiast wanny użyjesz prysznica, założysz specjalną końcówkę na prysznic lub zakręcisz kran podczas mycia zębów, aby przyczynić się do

Najnowsze