kanapy tanie ikea

Monika Utnik-Strugała

Wnętrza w dobrym stylu: moda na retro

Wnętrza w dobrym stylu: moda na retro

Moda na wnętrza retro przybiera na sile. Starsze pokolenie patrzy na wzornictwo lat 60. z dystansem, choć nie skrywa sentymentu. Młodsze - z pożądaniem, stylizując wnętrza na tamte czasy. Meblościanki, stoliki w kształcie nerki i komody na cienkich nóżkach wróciły do łask.

Czego nie robić, czyli jakie błędy popełniamy przy urządzaniu małych wnętrz?

Małe wnętrza to wyzwanie. W trakcie ich urządzanie łatwo o błędy. Wielu można jednak ustrzec się już na starcie. Oto zestawienie tych najczęściej popełnianych.

Meble z internetu

W sieci można kupić prawie wszystko. Szansę znaleźli tu również sprzedawcy mebli i Polacy coraz częściej przekonują się do tej formy zakupów. Trzeba jednak uważać

Zobacz wideo

Aranżacje wnętrz: porady stylistki

Aranżacje wnętrz: porady stylistki

albo na kawałki płyty wiórowej. Z tych samych tkanin warto uszyć pokrowce na poduszki, wtedy całość będzie się prezentowała naprawdę elegancko. Taka dekoracja ma również inną zaletę - za jakiś czas materiały można zmienić na inne, co jest tanim i szybkim sposobem na odmianę klimatu wnętrza. Dobrym

Małe mieszkanie didżeja: gra muzyka!

Małe mieszkanie didżeja: gra muzyka!

garderobę. Salon to centrum całego mieszkania. Jest tu rozłożysta, wygodna kanapa (z Ikea), miękkie wyściełane pufy, półki na kolekcję płyt i czasopism. Zmieściło się nawet elektryczne pianino i barek, oddzielający od salonu aneks kuchenny. Całe mieszkanie jest funkcjonalne i, za sprawą dekoracji ścian ze

Najnowsze

Tanie kanapy - Ikea

Tanie kanapy - Ikea

Czy kanapy Ikea to dobre rozwiązanie? Zdecydowanie tak - są to meble nie tylko o wysokiej jakości, ale w doskonałych cenach, dopasowanych do kieszeni każdego nabywcy. Kanapy marki Ikea wyróżniają się prostym designem oraz doskonałymi parametrami technicznymi - wykonane są z trwałych materiałów, odpornych na ścieranie czy silne zabrudzenia. Kanapy Ikea odznaczają się również zastosowaniem stabilnej ramy.

Dla kogo kanapy z Ikea? Ikea oferuje swoje kanapy dla zróżnicowanego grona odbiorców. Z pewnością są one dedykowane przede wszystkim młodym osobom, poszukującym nietuzinkowego, prostego designu, odpowiedniego do nowoczesnych mieszkań. Drugą grupą są oczywiście małżeństwa poszukujące funkcjonalnych mebli do domu. Z pewnością kanapy Ikea będą również odpowiednie do pokojów dzieci - zapewnią komfort oraz wygodę.

Jak znaleźć tanie kanapy z Ikea? Z pewnością warto skorzystać ze strony internetowej tej firmy. Na stronie znajduje się większa cześć oferty dotycząca mebli - można więc zapoznać się z parametrami oraz kolorystyką konkretnych mebli. W sklepach Ikea z pewnością można obejrzeć wiele interesujących modeli. Obsługa podpowie również, czy konkretne modele są dostępne w różnorodnych kolorach.