kanapa z wysuwanym podnóżkiem

Redakcja

Jak wybrać narożnik z funkcją spania?

Jak wybrać narożnik z funkcją spania?

Narożnik z funkcją spania to jeden z najpopularniejszych mebli do salonu. Doskonale sprawdza się jako łózko do spania codziennego lub jako dodatkowe łóżko dla gości. Na tego typu narożnik bardzo często decydują się właściciele kawalerek lub kameralnych mieszkań w bloku. Funkcjonalny, wygodny i elegancki narożnik jest prawdziwą ozdobą każdego salonu - jak go wybrać?

Jak wybrać idealną sofę do salonu?

Sofa w salonie to centrum życia rodzinnego. Na niej odpoczywamy, relaksujemy się i przyjmujemy gości. Warto zadbać, by była wygodna, ładna i pasowała do aranżacji salonu. Jak wybrać idealną sofę? Podpowiadamy!

Sofa - klasyczna, rozkładana, wielofunkcyjna

Nie bez przyczyny cieszy się sławą królowej salonu. Korona jej jednak z głowy nie spada, gdy czasem musi pełnić funkcje inne niż reprezentacyjne. Co jeszcze do zaoferowania ma nowoczesna sofa?

Meble wypoczynkowe. Jak meble wypoczynkowe pomagają dbać o zdrowie

Meble wypoczynkowe. Jak meble wypoczynkowe pomagają dbać o zdrowie

mówimy o nich - smart. Chyba każdy zna uczucie, gdy siedząc w pracy, w autobusie lub na niewygodnej domowej sofie marzymy o tym, aby wyciągnąć nieco bardziej nogi, wyprostować się i rozciągnąć swobodnie. Elektrycznie wysuwane siedzisko czy odchylenie oparcia wraz z wysunięciem podnóżka to funkcje relaksu

Najnowsze