kanapa z wysuwana szuflada

Karolina Mucha

Mega rabaty w Jysk!

Mega rabaty w Jysk!

Sieć sklepów Jysk świętuje 4 urodziny sklepu online - z tej okazji możemy korzystać z rabatów nawet do 60%! W ofercie znajdziemy między innymi komfortowe i funkcjonalne meble ogrodowe, meble do domu, a także pościele i poduszki!

Sypialnia w salonie - jak połączyć pokój dzienny z miejscem do spania?

Salonowa kanapa nie jest miejscem jedynie dla wygnanych z sypialni, chrapiących małżonków. W przypadku kawalerki lub loftowej, otwartej przestrzeni zdarza się, że musimy na stałe w jednym pomieszczeniu pogodzić funkcje salonu i sypialni. Czy musi się to wiązać z brakiem komfortu lub prowizoryczną aranżacją przestrzeni? Oczywiście nie. Zobacz, jak sprytnie zaaranżować sypialnię w salonie.

Urządzamy małe wnętrza- schowane łóżka!

W małych mieszkankach każde miejsce jest na wagę złota. Mały metraż naszego "M" możemy jednak nieco powiększyć, kiedy postaramy się o schowanie łóżka. Jak można to zrobić? Zobaczcie sami!

Urządzamy poddasze

Urządzamy poddasze

; Meble Optymalnym rozwiązaniem na wykorzystanie skosów jest wykonanie mebli na zamówienie. Najlepiej sprawdzają szafki z drzwiczkami przesuwnymi. Szuflady i wysuwane szafki na kółkach pozwalają wykorzystać przestrzeń nawet pod niskimi skosami. Po ich wysunięciu na środek pokoju, mamy łatwy dostęp do

Najnowsze