kanapa półokrągła nowoczesna

TEKST i stylizacja: Agnieszka Osak-Rejmer ZDJĘCIA: Sylwester Rejmer PROJEKT WNĘTRZA: Agata Maciejewska i Jan Katyszewski/Hokum Architekci

Kawalerka w łódzkiej kamienicy

Kawalerka w łódzkiej kamienicy

Daniel do zakupu kawalerki w łódzkiej kamienicy podszedł z przymrużeniem oka. Dosłownie, ponieważ stan mieszkania nie ujawniał jego potencjału. Od czego jednak jest wyobraźnia?

Apartament z zaokrąglonymi ścianami

On woli wnętrza minimalistyczne. Ona lubi wszystko, co jasne, ciepłe i miękkie w dotyku. A projektantka nie wyobrażała sobie, by ktoś chciał mieszkać w przestrzeni, której w pełni nie akceptuje. Zrobiła więc wszystko, by w apartamencie, który urządzi, dobrze czuli się oboje właściciele.

Wnętrze (dla) mężczyzny

On dobrze wiedział, czego chce, oni mieli pomysł, jak to zrobić. Męska współpraca zaowocowała udaną przebudową i bardzo atrakcyjnym wystrojem mieszkania.

Zobacz wideo

Kuchnie z wyspą z waszych domów

Kuchnie z wyspą z waszych domów

Wojnar Wyspa kuchenna wyznacza także strefę graniczną między kuchnią a salonem. Jej proste formy nie przyciągają zbytnio uwagi, gdy gospodarze wypoczywają na kanapie. Dzięki wolnej przestrzeni pod blatem pod wyspę można wsunąć stołki barowe. Kuchnie celebrytów - do pozazdroszczenia W tym

Najnowsze