kamionka półmisek

Wioleta Bednarczyk

Kolorowa zastawa stołowa, która odmieni stół. Te kolory zachwycają

Kolorowa zastawa stołowa, która odmieni stół. Te kolory zachwycają

O tym jak ważna jest zastawa stołowa i serwis obiadowy nikogo nie trzeba przekonywać. Choć jej zastosowanie jest z reguły praktyczne, może mieć także chrakter dekoracyjny. Wyjąkowe okazje zasługują na zastawę stołową w pięknych kolorach. Gdzie taką kupić i ile warto wydać? Podpowiadamy i przedstawiamy 18 pięknych produktów, które teraz można kupić z dużym rabatem.

Serwis obiadowy - przegląd kompletów do 250 złotych

Wybór serwisu obiadowego to prosta sprawa? Zależy czego szukasz. Część z nas potrzebuje kompletu tradycyjnego, a jednocześnie ponadczasowego, inni poszukują naczyń nowoczesnych, wpisujących się w trendy. Nie trzeba wydawać fortuny, by spełnić oba te założenia, wybraliśmy dla Was serwisy obiadowe do 250 złotych.

Jaki serwis obiadowy wybrać? Tworzymy oryginalne zestawy

W każdym domu powinien być chociaż jeden serwis obiadowy. Talerze, filiżanki, kubki, miski to naczynia, z których korzysta się nie tylko od święta, ale każdego dnia. Podpowiadamy, jak wybrać oryginalny zestaw obiadowy. Znajdziesz tu klasyczne i niecodzienne propozycje naczyń stołowych, które podkręcą nie tylko wygląd jadalni, ale smak ulubionych potraw i napojów.

Duka: nowa zastawa Tillatala [CENY]

Propozycja Duki spodoba się zapewne osobom, które lubią serwisy odbiegające od klasycznych: bieli czy kości słoniowej. Tillatala -to zestaw utrzymany w szarej tonacji z gradientem. Seria z kamionki, pokrytej glazurą składa się 8 elementów. Naczynia o

Podano do stołu, czyli jaki serwis obiadowy wybrać

Podano do stołu, czyli jaki serwis obiadowy wybrać

deserowych, waza, sosjerka, półmiski, salaterki. Bywają też serwisy dla 24 osób. - Przemyśl jego wygląd. Klasyczny serwis w kolorze białym, ewentualnie z delikatnym wzorem, jest uniwersalny i pasuje do każdego wystroju stołu i wnętrza oraz na każdą okazję

Najnowsze