kącik rtv aranżacje

AO

Aranżacja salonu: urządzamy przytulny pokój dla rodziny

Aranżacja salonu: urządzamy przytulny pokój dla rodziny

Aranżacja salonu powinna być dostosowana do potrzeb domowników oraz funkcjonalna. W urządzaniu tego wnętrza nie można zapomnieć o wygodzie. Podpowiadamy jak zaaranżować przytulny salon dla całej rodziny.

Sypialnia w salonie - jak połączyć pokój dzienny z miejscem do spania?

Salonowa kanapa nie jest miejscem jedynie dla wygnanych z sypialni, chrapiących małżonków. W przypadku kawalerki lub loftowej, otwartej przestrzeni zdarza się, że musimy na stałe w jednym pomieszczeniu pogodzić funkcje salonu i sypialni. Czy musi się to wiązać z brakiem komfortu lub prowizoryczną aranżacją przestrzeni? Oczywiście nie. Zobacz, jak sprytnie zaaranżować sypialnię w salonie.

60 m2. Gdzie ulokować gabinet do pracy z księgozbiorem

Nasze mieszkanie ma 60 m2 i składa się z trzech pokoi, kuchni, aneksu gospodarczego, łazienki i w.c. Nie wiemy, gdzie zaplanować sypialnię. Czy uda się przy niej wydzielić drugą, małą łazienkę? Jeden pokój chcielibyśmy przeznaczyć na gabinet z miejscem do spania dla gości. Gdzie ulokować spory księgozbiór? Jak urządzić kuchnię i jak zagospodarować aneks gospodarczy?

Aranżacje: kolorów moc

Aranżacje: kolorów moc

, kamień, wiklinę, ceramikę, metal, plastik i tkaniny. Można też nietypowo zestawiać sprzęty, np. pod zawieszonym na ścianie płaskim telewizorem ustawić leciwy stolik w roli szafki na sprzęt RTV. Na dodatek każde krzesło przy stole jest inne, jedno z nich to model z tworzywa sztucznego projektu Philippe'a

Najnowsze