kącik do prasowania

Karolina Mucha

Idealna szafa do Twojej garderoby

Idealna szafa do Twojej garderoby

Szafa może nie jest najważniejszym punktem w domu, jednak to właśnie dzięki niej możemy utrzymać porządek. Jaka powinna być idealna szafa? Praktyczna, by pomieścić nasze ubrania i oczywiście ładna. Podpowiadamy jak wybrać idealną szafę do swojej garderoby!

Mieszanka tradycyjnego stylu skandynawskiego, włoskiego i francuskiego. Jak wypadła?

W prowansalskiej kuchni stoją metalowe, "loftowe" stołki barowe, obok drewniana, rustykalna zabudowa. W salonie meble nowoczesne sąsiadują obok vintage. Czy taka mieszanka stylów nie jest męcząca? Wręcz przeciwnie!

60 m2. Gdzie ulokować gabinet do pracy z księgozbiorem

Nasze mieszkanie ma 60 m2 i składa się z trzech pokoi, kuchni, aneksu gospodarczego, łazienki i w.c. Nie wiemy, gdzie zaplanować sypialnię. Czy uda się przy niej wydzielić drugą, małą łazienkę? Jeden pokój chcielibyśmy przeznaczyć na gabinet z miejscem do spania dla gości. Gdzie ulokować spory księgozbiór? Jak urządzić kuchnię i jak zagospodarować aneks gospodarczy?

Domowe schowki - gdzie je najlepiej umieścić

Domowe schowki - gdzie je najlepiej umieścić

tyle duże, żeby osoba z niego korzystająca mogła w nim wygodnie przeglądać rzeczy, przebierać się czy przeglądać w lustrze. Jeśli jest dość miejsca , warto też w garderobie urządzić kącik do prasowania ubrań. Jeśli domowe wnętrza są ciasne, można urządzić jedną garderobę obsługującą wszystkich

Najnowsze