jysk lustra

Monika Filipiuk-Obałek

Metamorfoza małej sypialni za 2700 zł

Metamorfoza małej sypialni za 2700 zł

Całkowita metamorfoza brzydkiej sypialni. Kilka lat temu została pomalowana na jaskrawożółty odcień. Taka kolorystyka już zmęczyła właścicielkę.

Metamorfoza pokoju dziewczynki

Ośmioletnia Julia i jej mama Monika szybko "wyrosły" z różowego koloru dominującego w pokoju dziewczynki. Przyszła pora na zmiany. Nie tylko kolorystyczne. Aranżacja pokoju zmieniła się nie do poznania.

Nie tylko IKEA - gdzie kupować niedrogie i ładne wyposażenie domu?

Zastanawiasz się, gdzie jeszcze, oprócz sklepów IKEA, możesz kupić "coś" do domu? To prawda, że IKEA jest niemal obowiązkowym punktem podczas wędrówek w poszukiwaniu rzeczy do wnętrz, ale nie jednym! Sporo ładnych i niedrogich przedmiotów znajdziesz w popularnych dyskontach, warto przeglądać gazetki promocyjne. Pojawiły się też nowe sklepy, oferujące sporo modnych dodatków. W tych miejscahc nie przepłacisz!

Jeden wzór na cztery sposoby: sposoby na kropki we wnętrzu

Jeden wzór na cztery sposoby: sposoby na kropki we wnętrzu

niegdysiejszych damskich buduarów. Meble: - we wszystkich aranżacjach wykorzystaliśmy sofę Norsborg, 1599 zł, IKEA, - blat konsoli, 389 zł, BoConcept, - nogi konsoli, 240 zł, IKEA, - stolik, 769 zł, Mint Grey. Dodatki: - lustro, 149 zł; lampa, 199 zł; obrazek, 14,99 zł; dywan, 299 zł, IKEA, - wsporniki

Toaletka: tylko dla kobiet

Toaletka: tylko dla kobiet

szufladkami, schowkami i lustrem. Marie-Antoinette, drewno?czereśniowe, 76 x 47 cm, Grange, na zamówienie   Fot. producenta Rozkładany blacik. W razie potrzeby można też schować lustro do kasetki - mebel posłuży wtedy jako stolik lub biurko. Jacob, drewno czereśniowe i skóra, 110 x 40 cm, Grange

Najnowsze