jesienne dekoracje z szyszek

AO

Jesienne dekoracje z szyszek na 13 sposobów

Jesienne dekoracje z szyszek na 13 sposobów

Jesienne dekoracje z szyszek wprowadzą do naszego wnętrza zapach lasu. Z szyszek można samodzielnie wykonać rozmaite ozdoby. Ich zrobienie nie jest trudne, ani kosztowne. Te ozdoby z szyszek cię zachwycą.

Dekoracje adwentowe z jabłkiem w roli głównej

Adwent to wyjątkowy czas. W większości domów owoce są zawsze pod ręką i z powodzeniem można je wykorzystać do przygotowania świeczników lub osłonek. Nie są trwałe, ale mają wiele uroku! Wykonanie takiej dekoracji jest dziecinnie proste i dlatego idealnie nadaje się do wspólnego przygotowania przez całą rodzinę.

Świąteczne dekoracje w Leroy Merlin. Kolekcja 2018 już w sprzedaży

Świąteczne dekoracje pojawiające się w sklepach to znak nadchodzących świąt Bożego Narodzenia. Ozdoby podkreślają świąteczny wygląd domu i tworzą niepowtarzalną, magiczną atmosferę.

Wieniec adwentowy. Jak zrobić wieniec z szyszek

Wieniec adwentowy. Jak zrobić wieniec z szyszek

drewnianych koralików. Wyeksponuj gotową aranżację na ozdobnej tacy i włóż świeczki do uchwytów. Wieniec adwentowy gotowy! Jesienne dekoracje z szyszek na 13 sposobów

Tematy wnętrzarskie listopad

pokój w bloku jak zrobic garderobe na klatce schodowej jak zrobić łóżko jesienne dekoracje z szyszek kamień dekoracyjny w pokoju dziennym klatki schodowe galeria kuchnia z oknem narożnym aranżacje kuchnie wiejskie lustro nad komodą lustro w wąskim korytarzu łóżka

Dekoracje na Wszystkich Świętych. Wianki i stroiki na groby

Dekoracje na Wszystkich Świętych. Wianki i stroiki na groby

pomyśleć o dekoracjach oryginalnych. Przedstawiamy kilka propozycji wieńców i innych wyplatanych ozdób odmiennych od sztampowych zestawów nieśmiertelniki + jedlina. W swych kompozycjach floryści chętnie wykorzystują dary jesieni: kolorowe owoce dzikich i ogrodowych roślin, barwne pędy, szyszki, a także

Torcik z jesiennych poziomek

ubij z cukrem, dodaj dobrze rozgniecione poziomki (kilka zostaw do dekoracji) i rozpuszczoną żelatynę, delikatnie wymieszaj. Foremki o średnicy 8 cm, w których będzie się chłodził deser, natłuść olejem i obsyp cukrem pudrem. Na spód włóż krążek biszkoptu, następnie napełnij musem i wstaw do zamrażarki

Najnowsze

Jesienne dekoracje z szyszek

Jesienne dekoracje z szyszek

Jesienne dekoracje z szyszek to coś, co możemy robić kopami, zupełnie samodzielnie, w domowym zaciszu. Warto więc skorzystać z takiej możliwości i stworzyć coś prostego, a jednocześnie pięknego. Jak to zrobić? Wystarczy odrobina uporu, wytrwałości i szczypta fantazji. Gotowe dekoracje możemy postawić na stole, powiesić na drzwiach lub nad drzwiami bądź po prostu podarować je komuś jako wyjątkowo autorski, własnoręcznie zrobiony prezent.

Jesienne dekoracje z szyszek można wykonać przy użyciu najprostszych materiałów. W zasadzie wystarczy nam puszka sprayu w ulubionym kolorze i wysokie szklane naczynie. Po odpowiednim zabezpieczeniu stanowiska pracy (wystarczy gazeta) dokładnie pokrywamy całe szyszki farbą, najlepiej błyszczącą. Następnie pozostawiamy do wyschnięcia. Kiedy są już suche, wystarczy przesypać je do naczynia i piękna ozdoba gotowa.

Jesienne dekoracje z szyszek można wykonać również bez używania farby. Szyszki umieszczone w koszyku wraz z jesiennymi owocami również prezentują się przepięknie, choć tego rodzaju „instalacja” jest zdecydowanie tymczasowym rozwiązaniem. Szyszki same w sobie mają piękny kolor lasu, a także subtelny zapach sosny, który większości ludzi kojarzy się bardzo przyjemnie.