jakie obicia do bukowych krzeseł

Wioleta Bednarczyk

Nowości od marki Lidl w stylu nordic.To niedrogie meble do salonu

Nowości od marki Lidl w stylu nordic.To niedrogie meble do salonu

Stolik o wyglądzie marmuru, aksamitny puf, włochaty taboret, worek do siedzenia, różne krzesła, stoliki, modułowe regały można znaleźć w najnowszej ofercie marki Lidl. To modne i niedrogie produkty w skandynawskim stylu.

Hity miesiąca - najchętniej kupowane meble i dodatki. [Przegląd, ceny]

Wiosna to idealny czas na odświeżenie mieszkania. Zmiana mebli czy dodatków może całkowicie odmienić aranżację wnętrza lub balkonu. Jednak nie wszystkie oferty cieszą się takim samym zainteresowaniem klientów. Oto najchętniej kupowane meble i dodatki w tym miesiącu.

Mieszkanie: naukowe inspiracje

Justyna i Łukasz od zawsze byli zakochani w Powiślu, bardzo modnej dziś dzielnicy Warszawy. Szukanie swoich czterech kątów rozpoczęli więc właśnie tutaj i tutaj też skończyli. O?wyborze mieszkania zadecydował widok z?okna?na niezwykły budynek Biblioteki Uniwersyteckiej.

Wnętrza apartamentu w Vals

Wnętrza apartamentu w Vals

muszli, którą oparto na jednej albuminowej nodze. Obrotowy fotel do dziś jest synonimem nowoczesnego designu. Pochodzi jeszcze z czasów, gdy nowatorska forma szła w parze z wygodą i użytecznością. W szwajcarskim apartamencie zastosowano fotele z czarnym obiciem, trochę na zasadzie przekory wobec nazwy

Najnowsze