jaki mop do sprzątania sierści

Zespół Czterech Kątów

Mycie podłogi: Jak dobrze to zrobić?

Mycie podłogi: Jak dobrze to zrobić?

Sprzątanie to jedna z czynności, którą każdy z nas musi wykonywać, by dom był miejscem higienicznym i estetycznym. Oprócz ścierania kurzy oraz mycia okien często najczęstszym sposobem na utrzymanie porządku w domu jest mycie podłóg. Nie zawsze musi być ono naszym ulubionym zajęciem, dlatego warto zapoznać się z kilkoma prostymi radami, aby nasze podłogi umyć szybko i dobrze.

Odkurzacz parowy

Czystość w domu to bardzo ważna kwestia, jednak utrzymanie porządku to nie lada wyzwanie, szczególnie, jeśli wśród domowników są alergicy. Nieocenionym pomocnikiem podczas sprzątania jest odkurzacz parowy, który zagwarantuje czyste i pachnące świeżością mieszkanie.

Jak wybrać dobry odkurzacz pionowy? Te parametry warto wziąć pod uwagę

Nie ma dobrego sprzątania bez pożądnego odkurzacza, który świetnie poradzi sobie ze wszystkimi zabrudzeniami dywanów czy bezpośrednio parkietu. Dużą popularnością ze względu na wygodę użytkowania cieszą się odkurzacze pionowe. Na co zwrócić uwagę, wybierając najlepszy model? Podpowiadamy.

Odkurzacz bezprzewodowy - sprawdź, dlaczego warto go mieć!

Odkurzacz bezprzewodowy - sprawdź, dlaczego warto go mieć!

, do którego wpada kurz oddzielony z wirującego powietrzu. Należy pamiętać jedynie o czyszczeniu filtra. Mop obrotowy czy płaski - który lepiej wybrać? Wady i zalety To jeden z najlepszych pomocników podczas domowych porządków. Jest również bezpieczny. Nie ciągną się za nami długie kable

Wiosenne porządki według projektantów

. e-tidy.jp Wiele projektów to pomysły przedstawiające akcesoria do sprzątania w humorystyczny sposób. Przykładem mogą być szczotki o nazwie Doggy oferowane przez Viceversa. Szczotki mają kształt psa a aluminiowy uchwyt wygląda jak smycz. Również Viceversa oferuje szczotki

Najnowsze