jak zmienić tapicerkę na narożniku

Meble tapicerowane: jakie kupujemy najchętniej?

Meble tapicerowane: jakie kupujemy najchętniej?

W 2018 roku Polacy pokochali szarość we wszystkich jej odcieniach, powoli zaczęli rezygnować z sof wyposażonych w funkcję spania i polubili meble na wysokich nóżkach - tak wynika z raportu stworzonego przez Fabrykę Mebli Gala Collezione. Wnioski te pokazują, że każdego roku nasze upodobania dotyczące aranżacji pokoju dziennego ulegają zmianie, lubimy różnorodność i jesteśmy coraz bardziej otwarci na najnowsze wnętrzarskie trendy.

Aranżacja salonu: jak ustawić meble w małym pokoju?

Aranżacja salonu stawia przed nami wyzwania. Urządzając mały salon, największym jest takie ustawienie mebli, aby pokój był funkcjonalny i niezagracony. Prezentujemy gotowe wzory na najlepsze ustawienie mebli w małym wnętrzu - być może zainspirują was do aranżacji salonu we własnym mieszkaniu.

Zaaranżuj swój salon na nowo - pokrowce na meble

 Nie możesz w tej chwili pozwolić sobie na wymianę mebli - spójrz jak niewielkim kosztem, możesz zaaranżować wnętrze na nowo. Zdecyduj się na zakup pokrowców na meble.

Nowoczesne narożniki z funkcją spania. Jaki narożnik wybrać?

Nowoczesne narożniki z funkcją spania. Jaki narożnik wybrać?

Niektórym osobom mogłoby się wydawać, że narożnik to wypoczynek służący głównie do okazjonalnego użytkowania i przyjmowania na nim gości. Nic bardziej mylnego, ponieważ nowoczesne narożniki posiadają funkcję spania, co oznacza, że mogą one służyć do codziennego użytku zarówno za dnia jak i w nocy

Najnowsze