jak zamaskować kable na ścianie

Redakcja

Jakie listwy przypodłogowe wybrać i na co warto zwrócić uwagę podczas zakupu?

Jakie listwy przypodłogowe wybrać i na co warto zwrócić uwagę podczas zakupu?

Listwy przypodłogowe to elementy wykończenia podłogi, które pełnią nie tylko funkcje estetyczne ale też praktyczne. Głównym celem listew przypodłogowych jest wykończenie podłogi i nadanie optymalnej szerokości dylatacji tuż przy ścianie. Są one łącznikiem pomiędzy podłogą i ścianą, oraz zabezpieczają ścianę przed ewentualnymi zabrudzeniami powstałymi w wyniku np. sprzątania.

Telewizor, girlandy kabli i One Invisible Connection jako rozwiązanie ostateczne

Dla estetów to problem istotny, dla innych może już nie tak bardzo, choć chyba nikt nie przepada za plątaniną przewodów i kurzem, który lubi się między nimi gromadzić. Właściwie od czasu, kiedy do pierwszych telewizorów podłączyliśmy coś więcej niż zasilanie i antenę, wraz z rozwojem technologii przybywało różnych urządzeń i kabli. I choć dziś, dzięki technologiom bezprzewodowym ich liczba powoli się zmniejsza, nadal ten największy ekran w domu otoczony jest przewodami - od dekodera lub rutera, konsoli do gier, kina domowego czy odtwarzacza Blu-ray. Czasami w sąsiedztwie zagości też komputer i przewód HDMI, bo nadal wielu widzów nie korzysta z udogodnień i aplikacji Smart TV i tradycyjnie przesyła obraz z komputera do telewizora.

Zrób to sam. Bajkowa lampa z tykwy

Pocieszny butelkowaty kształt i duże rozmiary owocu, sprawiają, że tykwa doskonale nadaje się do ręcznie robionych dekoracji. Zobaczcie jak samemu wykonać lampy ze zdrewniałych owoców tykwy.

Mieszkanie: zabawa w chowanego

Mieszkanie: zabawa w chowanego

O co najczęściej pytają Państwo redakcję? Zebraliśmy najczęściej sygnalizowane problemy i postaralismy się je rozwiązać na wizualizacjach. Dziś - chowamy rzeczy przydatne, ale niekoniecznie interesujące wizualnie. CHOWAMY KABLE. Konstrukcja z... elementów hydraulicznych, przypominająca nieco

"Kino domowe" urządzamy strefę wokół telewizora

"Kino domowe" urządzamy strefę wokół telewizora

obracania go. Musimy także pamiętać o odpowiednim zamaskowaniu nieestetycznych kabli. Zadbajmy o dodatkowe półki lub szafki na telewizyjne akcesoria. Odtwarzacz DVD, konsola do gier czy dekoder także muszą znajdować się w sąsiedztwie odbiornika. Aby w pełni cieszyć się urokami kącika telewizyjnego niezbędne

Najnowsze