jak zamaskować kable na ścianie

materiały: Samsung

Telewizor, girlandy kabli i One Invisible Connection jako rozwiązanie ostateczne

Telewizor, girlandy kabli i One Invisible Connection jako rozwiązanie ostateczne

Dla estetów to problem istotny, dla innych może już nie tak bardzo, choć chyba nikt nie przepada za plątaniną przewodów i kurzem, który lubi się między nimi gromadzić. Właściwie od czasu, kiedy do pierwszych telewizorów podłączyliśmy coś więcej niż zasilanie i antenę, wraz z rozwojem technologii przybywało różnych urządzeń i kabli. I choć dziś, dzięki technologiom bezprzewodowym ich liczba powoli się zmniejsza, nadal ten największy ekran w domu otoczony jest przewodami - od dekodera lub rutera, konsoli do gier, kina domowego czy odtwarzacza Blu-ray. Czasami w sąsiedztwie zagości też komputer i przewód HDMI, bo nadal wielu widzów nie korzysta z udogodnień i aplikacji Smart TV i tradycyjnie przesyła obraz z komputera do telewizora.

Zrób to sam. Bajkowa lampa z tykwy

Pocieszny butelkowaty kształt i duże rozmiary owocu, sprawiają, że tykwa doskonale nadaje się do ręcznie robionych dekoracji. Zobaczcie jak samemu wykonać lampy ze zdrewniałych owoców tykwy.

Mieszkanie: zabawa w chowanego

O co najczęściej pytają Państwo redakcję? Zebraliśmy najczęściej sygnalizowane problemy i postaralismy się je rozwiązać na wizualizacjach. Dziś - chowamy rzeczy przydatne, ale niekoniecznie interesujące wizualnie.

"Kino domowe" urządzamy strefę wokół telewizora

"Kino domowe" urządzamy strefę wokół telewizora

obracania go. Musimy także pamiętać o odpowiednim zamaskowaniu nieestetycznych kabli. Zadbajmy o dodatkowe półki lub szafki na telewizyjne akcesoria. Odtwarzacz DVD, konsola do gier czy dekoder także muszą znajdować się w sąsiedztwie odbiornika. Aby w pełni cieszyć się urokami kącika telewizyjnego niezbędne

Najnowsze