jak wyczyścić kanapę z materiału

Kamil Michaluk

Jak wyczyścić tapicerkę wersalki?

Jak wyczyścić tapicerkę wersalki?

Kanapa ze śladami tłustych plam, nawet dość nowa, bardzo traci na swojej atrakcyjności. Jest to przy tym mebel drogi i nie powinien być zbyt często wymieniany, bo byłby to duży ciężar dla naszego portfela. Na szczęście większość plam można wyczyścić używając domowych sposobów - należy tylko sprawnie i szybko się do tego zabrać.

Welur przeżywa renesans - krzesła, fotele i kanapy w modnej wersji

Welurowa tapicerka od kilku sezonów przeżywa renesans. Nic dziwnego. Aksamitne wykończenie dodaje wnętrzom nieco luksusowego charakteru, elegancji, ale też ociepla aranżację. Meble obite welurem sprawdzą się w nowoczesnych, tradycyjnych, ale też we wnętrzach w stylu glamour. Sprawdziliśmy, w jaki sposób wprowadzić je do mieszkania.

Spraw prezent dla swojego pupila! Legowiska dla psa firmy Hunter teraz dużo taniej

Przygotuj wygodne i ciepłe miejsce dla swojego pupila, stawiając na legowiska dla psa najwyższej jakości. Firma Hunter przygotowała wiele modeli, które zachwycają designem, ale i odpowiednią jakością i funkcjonalnością. Teraz te legowiska dla psa dostaniesz dużo taniej!

Ładne i wygodne legowisko dla psa - przegląd modeli. Gdzie postawić legowisko?

Ładne i wygodne legowisko dla psa - przegląd modeli. Gdzie postawić legowisko?

zdjąć i wyczyścić. Legowisko - modele Fot. Homebook, materiały partnera, kolaż czterykąty inspiracje Istnieją różne rodzaje posłań: legowisko w typie kanapy, w kształcie budy, materace, legowiska w kształcie pontonu, namiotu oraz po prostu kocyki dla psa, które doskonale sprawdzą się dla

Odkurzacze do 400 zł - dobre, nie znaczy drogie!

Odkurzacze do 400 zł - dobre, nie znaczy drogie!

skutecznie pomogą uporać się z zabrudzeniami niezależnie od tego, czy są one na dywanach z krótkim czy z długim włosiem. Odkurzacz piorący pomoże też zebrać rozlany płyn z obicia kanapy czy fotela. Fot. Homebook materiały partnera, Rovus Odkurzacz parowy Odkurzacz parowy to strzał w dziesiątkę w

Najnowsze