jak urządzić syp

REKLAMA

Fusy z kawy: jak i do czego wykorzystać fusy z kawy?

Fusy z kawy: jak i do czego wykorzystać fusy z kawy?

Co zrobić z fusami po kawie? Świadomy konsument troszczący się o środowisko i żyjący w duchu zero waste powinien mieć świadomość, że odpadki po kawie można użyć zarówno do zrobienia domowego peelingu, maseczki na twarz, jak i użyźnić fusami glebę oraz nawozić rośliny.

Trzy sposoby na udany grill z przyjaciółmi

Zapach pieczeni z grilla to jeden ze znaków, że na dobre zaczęła się wiosna. Jak przygotować idealne grillowe party dla ciebie i twoich przyjaciół? W co warto się zaopatrzyć, aby jedzenie było pyszne i zdrowe? Poznaj trzy podstawowe kroki, jakie warto podjąć, zanim zaprosisz znajomych na ucztę.

Różne style pod jednym dachem - aranżacja mieszkania

Własne mieszkanie to poważna sprawa. Dlatego trzeba je urządzić tak, by nie tylko dobrze się w nim czuć, ale również znakomicie bawić. A co to oznacza? Dla każdego zapewne coś innego, ale przede wszystkim chodzi o ty, by nie być niewolnikiem jednego stylu. Wnętrza mieszkania powinny być zaaranżowane w taki sposób, by były odzwierciedleniem duszy właściciela. A co gra w duszy pana Andrzeja?

Wrogowie trawnika

Pędraki, czyli larwy chrząszczy z rodziny żukowatych (Scarabeidae). Wiosną i latem niszczą korzenie traw, powodując ich zamieranie, skutkiem czego trawnik żółknie i zasycha. Zarówno pędraki, jak i dorosłe osobniki zimują w glebie. Ich larwy rozwijają się trzy-pięć lat, a dorosłe chrząszcze wychodzą

Pralka, która pierze bardzo precyzyjne

Pralka, która pierze bardzo precyzyjne

godzinie dochodzimy do właściwego wyniku. Tym, którym szkoda czasu na takie łamigłówki, a pieniędzy na niepotrzebnie zużywane detergenty i wodę (nadmiar piany trzeba jakoś wypłukać, więc pralka zużyje więcej wody) marka Siemens oferuje supernowoczesną pralki z systemem i-Dos. Urządzenia samoczynnie dozują

Najnowsze