jak tanio urządzić malutkie mieszkanie

sprawdź też:

mieszkanie

projekt: www.projekti.pl

Wystrój wnętrza z recyklingu - pomysłowo i ekologicznie

Wystrój wnętrza z recyklingu - pomysłowo i ekologicznie

Wystrój tego wnętrza powstał w większości z odpadów i staroci znalezionych na strychu. Wszystkie sprzęty zostały odnowione i dostosowane do nowych funkcji. Całość stanowi dowód na to, że bez wielkich pieniędzy można ciekawie mieszkać.

Jak przekształcić małą kawalerkę w super mieszkanie? Są na to sposoby! Obejrzyj nasze propozycje!

Nawet malutka kawalerka może być wygodna i funkcjonalna. Trzeba tylko przemyślnie ją urządzić i nie zagracać.

Toster, opiekacz, grill elektryczny - sprytne sprzęty do każdej kuchni

Któż z nas nie lubi zjeść na śniadanie ciepłych tostów z dżemem, a na obiad soczystej piersi kurczaka przygotowanej bez tłuszczu? Jednak, żeby przyrządzić takie smakołyki, trzeba mieć w kuchni odpowiedni sprzęt. Przygotowaliśmy przegląd małych kuchennych urządzeń, które sprawią, że wasze posiłki będą bardziej apetyczne. Podpowiadamy również, co wybrać, aby zakup odpowiadał określonym potrzebom. Ceny sprzętów zaczynają się od 100 złotych, a wiele modeli kupisz teraz taniej!

Restauracje, bary i lokale Brooklynu. Wielki przewodnik

Restauracje, bary i lokale Brooklynu. Wielki przewodnik

. Jak dolecieć? Żeby upolować dobre (z jedną przesiadką) i niedrogie połączenie lotnicze, radzę śledzić strony typu Fly4free, Loter czy Mleczne Podróże. Najlepiej kupić bilety 3-4 miesiące wcześniej. Ale nie ma się co oszukiwać: loty do Stanów nie mogą być tanie jak barszcz. 1800 zł w obie strony to

Najnowsze