jak samemu ozdobić sypialnię

Maja Stosio, Wioleta Bednarczyk

Świeczniki o wyjątkowym stylu. Są modele, które przypominają kultowe wazoniki z czasów PRL-u

Świeczniki o wyjątkowym stylu. Są modele, które przypominają kultowe wazoniki z czasów PRL-u

Świeczniki szklane, na świece pieńkowe, tealight lub do podgrzewaczy - propozycji jest sporo. Wszystkie potrafią stworzyć klimatyczne światło w domu, na balkonie, tarasie czy w ogrodzie. Są też modele, które przy okazji pięknie dekorują przestrzeń, tę o nowoczesnej, jak również ponadczasowej aranżacji. Piękne. Teraz mają również świetne ceny.

Kinkiety - ciekawe lampy ścienne w oryginalnych stylach i o ciekawym zastosowaniu

Kinkiety ścienne są bardzo przydatnym źródłem światła o punktowym charakterze. Na rynku jest ich bardzo duży wybór - z łatwością kupimy nowoczesne, klasyczne, loftowe i inne. Oto ciekawe przykłady.

Jak zrobić szafę przesuwną na poddaszu?

Szafa przesuwna zabudowująca wnękę lub całą ścianę słusznie jest uznawana za bardzo funkcjonalne rozwiązania, które pozwala wykorzystać każdy fragment wolnej przestrzeni. Jednocześnie nie zawsze decydujemy się na tak wygodne rozwiązanie, jak szafa pod skosem na poddaszu. Jakie ma zalety taka zabudowa? Jak planować szafy przesuwne? Podpowiadamy.

Szafka na buty - jak ją samodzielnie wykonać? Sprawdź

Szafka na buty - jak ją samodzielnie wykonać? Sprawdź

wtedy też wieszak), ale niekiedy też sypialnia lub niewykorzystana szafa. Można do tego wykorzystać deski i kantówki zakupione w supermarkecie. Zdarza się, że taki materiał pozostaje w domu po remontach i warto go wykorzystać jako budulec na nowe meble do przedpokoju . Jak zrobić meble do przedpokoju z

Najnowsze