jak samemu ozdobić mieszkanie

sprawdź też:

mieszkanie

red.

Wokół drzwi - dekorujemy drzwi wejściowe na Boże Narodzenie

Wokół drzwi - dekorujemy drzwi wejściowe na Boże Narodzenie

Świąteczna dekoracja na drzwiach wejściowych powoduje, że już od progu czujemy bożonarodzeniową atmosferę. Czasem wystarczy bardzo niewiele, żeby fasada nabrała świątecznego blasku.

Mieszkania kolekcjonerów - porządek rzeczy

Kolekcjonować można niemal wszystko - od znaczków, przez książki i płyty, po antyki i instrumenty muzyczne. Zobacz jak z organizacją zbiorów poradzili sobie kolekcjonerzy i zainspiruj się.

Mniej symetrii, więcej wyrazu

Tendencją, którą wyraźnie widać w projektowanych obecnie kuchniach, jest odejście od dominującej do niedawna symetrii. Jednakowe szafki ustawione w równych ciągach coraz częściej zastępuje się urozmaiconą zabudową.

Folk to nie skansen. Tradycyjne motywy powracają

Folk to nie skansen. Tradycyjne motywy powracają

urządzaniu mieszkań, hoteli czy restauracji. Czyli folklor znów staje się codziennością i to miejską w dodatku. Również same rękodzieło jest często nabywane jako rzeczy użytkowe, szczególnie tradycyjne ceramiki czy tekstylia domowe. Dzieciom bardzo podobają się stare ludowe zabawki, co w czasach iPhonów

Co zrobić ze starymi meblami?

Co zrobić ze starymi meblami?

kilkunastu minut. Studenci wynajmujący mieszkania, gotowi zapłacić za stary fotel, który nadaje się jeszcze do użytkowania. Dla poszukiwaczy staroci nawet podniszczona, wiekowa komoda będzie cennym trofeum. Jeżeli meble nie są jeszcze bardzo zniszczone można oddać je do komisu, a tam wymienić na inne używane

Najnowsze