jak rozjaśnić ciemny korytarz

Alicja Galewska Pracownia Wnętrza , KJT

Kobiece mieszkanie na warszawskim Żoliborzu

Kobiece mieszkanie na warszawskim Żoliborzu

To duże mieszkanie (70 mkw.) łączy w sobie przytulność angielskiego wnętrza, a zarazem czystość formy, świeżość i przestronność domów skandynawskich. Ważną rolę w kreowaniu przestrzeni gra ażurowy motyw, zaprojektowany i wykonany wyłącznie na potrzeby tej aranżacji przez architektkę Alicję Galewską z pracowni "Wnętrza"

Jak urządzić przedpokój?

Jak urządzić przedpokój - to pytanie stawia sobie wielu z nas. Nie jest to z pewnością łatwa przestrzeń do aranżacji jednak nie warto jej bagatelizować. W końcu to właśnie przedpokój jest wizytówką domu, dlatego warto by był on zarazem stylowy i funkcjonalny. Jak wiadomo, diabeł tkwi w szczegółach, dlatego urządzając przedpokój warto zwrócić uwagę na kilka ważnych kwestii!

60 m2. Gdzie ulokować gabinet do pracy z księgozbiorem

Nasze mieszkanie ma 60 m2 i składa się z trzech pokoi, kuchni, aneksu gospodarczego, łazienki i w.c. Nie wiemy, gdzie zaplanować sypialnię. Czy uda się przy niej wydzielić drugą, małą łazienkę? Jeden pokój chcielibyśmy przeznaczyć na gabinet z miejscem do spania dla gości. Gdzie ulokować spory księgozbiór? Jak urządzić kuchnię i jak zagospodarować aneks gospodarczy?

Po skosie

ciemny korytarz się rozjaśnił - teraz dociera do niego naturalne światło. Urządzanie nietypowej kuchni nie było łatwe. Ponieważ przebudowanie zewnętrznej ściany było z przyczyn oczywistych niemożliwe, Maciek wpadł na pomysł, żeby z wady zrobić zaletę i jeszcze bardziej uwypuklić nietypowość wnętrza

Najnowsze