jak robić gobeliny

Wioleta Bednarczyk

Wiklinowe meble i akcesoria: hit 2020 roku. Są świetne do każdego domu

Wiklinowe meble i akcesoria: hit 2020 roku. Są świetne do każdego domu

Wiklina powraca na salony. W 2020 roku to jeden z najpopularniejszych materiałów do produkcji mebli i akcesoriów. Ponieważ ręcznie plecione cuda z duszą bohemy współgrają z każdym domem, ogrodem i stylem, a co najważniejsze - pozwalają tworzyć dom w duchu eko.

Dziewczyny na warsztacie: Piłują, wiercą, tkają, bo chcą rozwijać własną markę

"Dziewczyny na warsztat" - pod tym hasłem kryją się nie tylko prace młodych polskich designerek, które nawiązują do tradycji PRL-u. Przedstawiamy grono młodych kobiet, którym udało się rozwinąć markę projektową. To one współtworzą dziś polski design. Piłują, wiercą, tkają i są na dobrej drodze do wielkiego sukcesu.

Polski dom i ogród w stylu boho. To wyplatany raj z odrobiną egzotyki

Wiklina, bambus i rattan to najważniejsze materiały stylu boho, które w 2020 roku nie mają sobie równych. Unikatowe, ręcznie plecione cuda z duszą bohemy współgrają z każdym domem, ogrodem i stylem. To rattanowe kwiaty, pawie ogony czy rajskie wzory i sploty. Zobacz, jak je zaprezentować w mieszkaniu i ogrodzie, by stworzyć przytulną i nieformalną aranżację boho.

Najnowsze trendy w dekoracji wnętrz. Wszystko co najmodniejsze

Najnowsze trendy w dekoracji wnętrz. Wszystko co najmodniejsze

Geometria Alta, Kose Milano; butelka szklana Tequila, Ichendorf Milano. www.mood-design.pl Znakomity pomysł na wykorzystanie dekoracyjnej tkaniny. Artystyczny gobelin albo po prostu piękną, jedwabną chustę oprawiamy w ramę i wieszamy na ścianie tak, jak obraz. Pamiętajmy o odpowiednim oświetleniu. Na

Na dywanie

Na dywanie

. . Piękne, wełniane, ręcznie robione dywany z Nepalu. Wyglądają jak współczesne obrazy. Organiczne linie, płaszczyzny żywych kolorów, geometria. . . Fot. accentonrugs.com . Fot. accentonrugs.com . . Ręcznie robiony dywan z Indii zainspirowany sztuką afrykańską

Najnowsze