jak przetrwać upał w domu

WG

Gdy w domu jest jak w piekarniku, czyli jak przetrwać upał w mieszkaniu?

Gdy w domu jest jak w piekarniku, czyli jak przetrwać upał w mieszkaniu?

Za oknem w okolicach 30 stopni. Choć przez całą zimę marzyliśmy o cieple, taka pogoda bywa uciążliwa. Przebywanie w nagrzanym mieszkaniu jest wyjątkowo trudne. Na szczęście, są sposoby, aby nieco schłodzić powietrze.

Upał w mieszkaniu. Jak go przetrwać?

Upał w mieszkaniu to problem z którym latem mierzy się każdy z nas. Wysokie temperatury potrafią dać się we znaki i skutecznie uprzykrzyć domowy odpoczynek. Co zrobić, by przetrwać upalne dni i nieco obniżyć temperaturę w naszym mieszkaniu? Zobacz, jakie rozwiązania będą najskuteczniejsze w walce z upałem!

Pelargonie na balkonie. Jak je uprawiać?

Od lat pelargonie są na szczycie rankingów najpopularniejszych roślin balkonowych. Nic dziwnego - dzięki nim można łatwo przekształcić balkony i tarasy w oazy spokoju i relaksu, w których te piękne, kochające słońce rośliny zachwycają feerią barw.

Zobacz wideo

Upał w mieszkaniu. Jak go przetrwać?

Upał w mieszkaniu. Jak go przetrwać?

. Prawdziwym generatorem jest lodówka, ale ją w upał raczej trudno wyłączać... Ciepło wytwarzają też zwykłe żarówki. Jak sobie więc radzić? Wyłącz z prądu wszystkie nieużywane urządzenia (ładowarki, czajniki, lampy). Porządnie wywietrz mieszkanie w nocy, gdy temperatura powietrza na zewnątrz jest niższa niż w

Sztuczna trawa: dekoracja na balkon

Sztuczna trawa: dekoracja na balkon

rozwiązania wciąż rośnie. Imitacja trawy przetrwa zarówno bardzo wysokie, jak i niskie temperatury. Musimy być jedynie ostrożniejsi w trakcie upałów, gdyż szybko się nagrzewa. Na spacer po zielonym trawniku zabierzmy klapki! Pozostaje niewzruszona na przymrozki, które potrafią w jedną noc zniweczyć nasze

Najnowsze