jak przechowywać szczotki do włosów

KK

Odkurzacz bezprzewodowy - zbędny wydatek czy wygoda sprzątania?

Odkurzacz bezprzewodowy - zbędny wydatek czy wygoda sprzątania?

Odkurzacz to obowiązkowe urządzenie w każdym mieszkaniu. Nikt z nas nie wyobraża sobie bez niego porządnego sprzątania. Jeśli chodzi o wygodę, tradycyjne odkurzacze pozostawiają wiele do życzenia, alternatywą jest odkurzacz bezprzewodowy. Postanowiliśmy sprawdzić. czy zagwarantuje on wygodne sprzątanie, czy też będzie zbędnym wydatkiem.

Jaki odkurzacz pionowy do sprzątania sierści zwierząt?

Kochamy naszych pupili, ale sprzątanie po nich nie zawsze jest szybkie i łatwe. Wyciąganie za każdym razem wielkiego odkurzacza tradycyjnego, by usunąć sierść z tapicerek czy dywanów jest męczące i mało efektywne. Sprawdź, jak za pomocą odkurzacza pionowego można znacznie przyspieszyć sprzątanie po zwierzaku i jaki model Bosch będzie dla ciebie najlepszy.

Dobra znajoma - toaletka

Wydaje się, że toaletka jest meblem, bez którego można żyć. Doceniany jest dopiero wtedy, gdy towarzyszy nam codziennie.

Łazienka przyjazna dziecku

tworzywa. Dundee to kolejny z zabawnych zwierzęcych pomocników w ofercie firmy Koziol. Dostępność: fabrykaform.pl Cena: 39zł Ten uroczy króliczek nie jest tylko ozdobą. To fantastyczny (i estetyczny) zestaw do pielęgnacji włosów naszego maluszka. Uszy króliczka to szczotka i grzebyk, podstawa to

Pikantny chutney marchwiowy

ogień i gotować 10-15 min, aż większość płynu odparuje. Papryczki chilli rozetrzeć na proszek. Wymieszać z migdałami i chutneyem. Gorący chutney przełożyć do słoików. Ma zaskakujący smak. Im dłużej jest przechowywany, tym bardziej intensywny i ostry. Doskonały do białego mięsa, ryb, sera, grillowanych

Najnowsze