jak ozdobić pudełko po butach

Pudełka ozdobne na różne okazje

Pudełka ozdobne na różne okazje

Pudełka ozdobne można wykorzystywać na wiele sposobów. Mogą mieć różne kształty i rozmiary. Ponadto, pudełka ozdobne można znaleźć w wielu wzorach i kolorach. Sprawdźcie, jakie rodzaje pudełek ozdobnych znajdziecie w sklepach z dodatkami do wnętrz.

Podkładka na stół - DIY

Podkładkę na stół ze sznurka można wykonać w bardzo prosty sposób - przyklejając go do brystolu. Zobacz, jak to zrobić krok po kroku.

Folia aluminiowa - do czego ją wykorzystać? 7 sprytnych pomysłów

Folia aluminiowa - znamy ją wszyscy. W folii pieczemy potrawy, przykrywamy nią dania, aby nie wystygły, owijamy nią kanapki. Ale folię aluminiową możemy też wykorzystać inaczej. Jak?

Zobacz wideo

Sprawdzone triki na organizację szafy

Sprawdzone triki na organizację szafy

w przechowywaniu, szczególnie przy większej liczbie par. Nie zawsze mamy na tyle dużo miejsca, żeby wszystkie buty trzymać w oryginalnych pudełkach. Wówczas można skorzystać z dedykowanych stojaków. Dużą oszczędność miejsca zapewnia stojak widoczny na zdjęciu powyżej, na którym buty są ustawione w

Róże - nie tylko w ogrodzie

Róże - nie tylko w ogrodzie

200 cm). Koszt kompletu: 159,99 zł, ikea.pl. Różowy stolik nocny na kółkach, w głębi znajduje się interesujący motyw kwiatowy. Ozdobi sypialnię każdej zwolenniczki pastelowych kolorów. Cena: 79,99 zł, ikea.pl. Wycieraczka podłogowa z motywem róż - aż żal w nią wytrzeć zabłocone buty. Oryginalna i

Najnowsze