jak naprawić krzesło

Tekst i zdjęcia: Pracownia Dekudeku Małgorzata Margas

Jak odnowić stare krzesło? Krok po kroku

Jak odnowić stare krzesło? Krok po kroku

Jeśli mamy w domu krzesła, które są zniszczone albo już nam się nie podobają, nie wyrzucajmy ich. Wystarczy je naprawić i pomalować, by stały się piękne i zyskały nowe życie. Zobacz, jak krok po kroku odnowić stare krzesło.

Stoły i krzesła. Jakie będą najlepszym wyborem?

Stoły i krzesła to ważny element każdego wnętrza. Odpowiednio dobrane stoły i krzesła to podstawa wyposażenia każdego wnętrza. Krzesła i stoły w naszym wnętrzu wpływają na komfort nie tylko domowników, ale też naszych gości. Chcąc zapewnić swoim bliskim możliwość cieszenia się swoim towarzystwem podczas wspólnych posiłków, warto dowiedzieć się, jakie stoły i krzesła będą nie tylko dobrze wyglądały, ale też będą wygodne i funkcjonalne.

Jak odnowić stare krzesło?

Meble z PRL-u powracają do łask. Ich oszczędne formy ponownie zyskują uznanie. Zalegające na strychach i w piwnicach stare krzesła znów mogą wyglądać jak nowe. Majsterki pokazują jak przywrócić im dawny blask.

Z kurnika do salonu

Ostatnio modnie jest mieć choć jedno stare krzesło w domu albo kredens w kuchni. To prawda. Przychodzą do mnie głównie młodzi ludzie, którzy kupili pierwsze mieszkanie. Chcą mieć w nim coś starego i stylowego. Przynoszą do naprawy krzesła, kredensy, pensjonarki, sekretery. Jak zdobywają

Najnowsze