jak dobrać miękkość materaca

KM

Rodzaje materacy - na którym wyśpisz się najlepiej?

Rodzaje materacy - na którym wyśpisz się najlepiej?

"Jak sobie pościelisz, tak się wyspisz" - wszyscy doskonale znamy to przysłowie, jednak nie wszyscy wiemy, jak wybrać odpowiedni materac. To kluczowa kwestia, jeśli chcemy komfortowo wypoczywać! Piankowy, kieszeniowy czy bonelowy? Sprawdź, który jest dla Ciebie!

Wybieracie łóżko małżeńskie? Oto 3 najważniejsze kwestie, o których musicie wiedzieć

Najważniejszą cechą łoża małżeńskiego jest komfort użytkowania. 160 × 200 cm, 180 × 200 cm, a może 200 × 220 cm? Jego wymiary to kwestia dostępnego miejsca oraz osobistych preferencji. Rozważmy, czy lubimy się wygodnie przeciągać i ile osobistej przestrzeni potrzebujemy? Czy śpimy przytuleni i dodatkowa przestrzeń nie jest konieczna, czy będziemy gościć w nim dziecko lub ulubionego pupila? Te wszystkie czynniki wpływają na wybór łóżka.

Mity na temat materacy - OBALAMY!

W łóżku spędzamy blisko jedną trzecią życia. Wysypianie się to podstawa zdrowego życia. Warto jednak pamiętać, że nawet długi sen, lecz na niewygodnym materacu, nie gwarantuje odpoczynku. Oto sześć najpopularniejszych mitów dotyczących materacy. Obalamy je wszystkie!

Najnowsze trendy w urządzaniu sypialni - 5 inspiracji na wiosnę

Najnowsze trendy w urządzaniu sypialni - 5 inspiracji na wiosnę

akcesoriów do sypialni wysokiej jakości, bez względu na styl, w którym zostało urządzone wnętrze. Zamiast  wątpliwych modeli w ogólnodostępnych sklepach wybierz komfortowe poduszki o odpowiedniej miękkości, po których na pewno nie obudzisz się z bolącą szyją. Bardzo ważną, jak nie najważniejszą kwestią

Sypialnia na poddaszu - pomysły na aranżacje skosów

Sypialnia na poddaszu - pomysły na aranżacje skosów

. Szukając łóżka do sypialni na poddaszu, nie można zapomnieć o doborze odpowiedniego materaca. Jego rodzaj oraz miękkość należy dostosować do potrzeb organizmu czy pozycji w trakcie snu. W przypadku łóżek podwójnych częstym wyborem są średnio twarde materace sprężynowe, kieszonkowe, które zapewniają

Najnowsze