ikea małe mieszkanie pokój dziecięcy

sprawdź też:

mieszkanie

Zdjęcia: Leo Zappert, tekst i stylizacja: Julka Paluszkiewicz

Dom na wzgórzu

Dom na wzgórzu

Zawodowo tworzą zgrany duet, a prywatnie są szczęśliwą rodziną. Dużo podróżują, głównie po Europie, a zwiedzanie planują zawsze tak, by przywieźć ze sobą dużo inspiracji.

Łączenie kolorów: cytrynowy odcień wiosny

Rześki i owocowy, a przy tym uniwersalny i kojący zmysły. Nawet małym wnętrzom doda światła i przestrzeni; dużym - brakującej im często przytulności. Jasny, cytrynowy odcień jest oficjalnym kolorem wiosny. Z czym go łączyć?

Jak przygotować dom na przybycie dziecka?

Pojawienie się dziecka w domu to ważne wydarzenie, na które trzeba się właściwie przygotować. Podpowiadamy, jak zabezpieczyć mieszkanie, aby nasza pociecha była w nim całkowicie bezpieczna.

Zobacz wideo

Pokój dziecięcy: mały człowiek, wielkie zmiany

Pokój dziecięcy: mały człowiek, wielkie zmiany

Ewa urodziła dziecko! To prawdziwa rewolucja w domu. Wraz z mężem muszą teraz nie tylko zmienić styl życia , ale również dostosować mieszkanie do nowej sytuacji. Miejsce dla noworodka Dla prawidłowego rozwoju emocjonalnego malucha konieczna jest nieustanna opieka i bliskość rodziców. Dlatego

Kolor do koloru, czyli sztuka łączenia barw

Na temat kolorów we wnętrzu krąży wiele utartych, ale nie zawsze słusznych opinii. To nieprawda, że: * blade róże i inne pastelowe barwy nadają się tylko do pokojów dziecięcych. Delikatne barwy sprawdzają się w pokojach i dla dzieci, i dla dorosłych. W ich otoczeniu dobrze się mieszka i przyjemnie

Najnowsze