ikea donice

ekb, stylizacja: Dorota Karpińska Projekt wnętrza: Hanna Prądzyńska

Totalna metamorfoza salonu z aneksem kuchennym

Totalna metamorfoza salonu z aneksem kuchennym

Salon z aneksem kuchennym był urządzony w guście minionej dekady. To, co w tym salonie było w dobrym stanie, oszczędzono. Dla reszty nie było litości. Bo niewygoda musiała ustąpić miejsca funkcjonalności.

Poradnik blogerki: mały, wąski balkon - jak go urządzić tanim kosztem

Nasza Czytelniczka, pani Katarzyna Winiarska, autorka bloga starawiniarnia.blogspot.com, postanowiła opowiedzieć nam o tym, jak poradziła sobie z niedrogim zagospodarowaniem małego, wąskiego balkonu. Oto co napisała.

Jak urządzić taras?

Tarasy i balkony w ciepłe dni czasem zastępują nam nie tylko salon, ale także jadalnię. Warto o tym pamiętać, wybierając meble. Producenci prześcigają się, oferując coraz ciekawsze modele z tradycyjnych, naturalnych materiałów i z coraz doskonalszych tworzyw sztucznych. Spójrzmy, co proponują w tym sezonie.

Wystrój balkonu: salonik pod chmurką

Wystrój balkonu: salonik pod chmurką

zielono. Im bardziej "miejskie" otoczenie, tym więcej powinno być roślin. I to nie tylko w skrzynkach przymocowanych do balustrady. Kwiatami doniczkowymi warto zapełnić każde wolne miejsce, stawiając je na podłodze lub wieszając na ścianach. Należy również zadbać o estetyczne donice oraz osłonki

Najnowsze