huśtawka i drabinki

KM

Plac zabaw do ogrodu - jak wybrać? Przegląd modeli

Plac zabaw do ogrodu - jak wybrać? Przegląd modeli

Plac zabaw w ogrodzie? Jeśli masz małe dzieci i działkę z ogrodem, nie zastanawiaj się ani chwili. Dziecko będzie się bawić, a ty spokojnie zajmiesz się pracami ogrodowymi. Podpowiadamy, jak wybrać plac zabaw do ogrodu. Oto kilka modeli z polskich sklepów.

Jak urządzić mały balkon? 7 pięknych i praktycznych inspiracji

Masz niewielki balkon i wydaje ci się, że nic się nie da na nim zrobić? Wybraliśmy dla was 7 inspirujących aranżacji - podpowiadamy, gdzie kupić pasujące meble, oświetlenie czy dekoracje, które sprawdzą się na małych powierzchniach.

Plac zabaw w domowy ogrodzie - przestrzeń specjalna dla dziecka

Zabawa na świeżym powietrze zawsze sprawia dzieciom wielką przyjemność. Aby spędzały w ogrodzie więcej czasu, warto wydzielić im specjalny kącik, w którym mogą do woli się bawić. Świetnym rozwiązaniem są wszelkiego rodzaju zabawki ogrodowe jak domki i namioty, czy huśtawki. Na co zwrócić uwagę urządzając miejsce do zabawy dla dzieci?

Zobacz wideo

Strefa relaksu w ogrodzie - jak ją zaaranżować?

Strefa relaksu w ogrodzie - jak ją zaaranżować?

zabudować strefę relaksu daszkiem. Nie może zabraknąć także modeli wypoczynkowych, świetnie sprawdzi się nowoczesna ogrodowa kanapa z mnóstwem poduszek. W dużym ogrodzie w strefie wypoczynku obowiązkowo powinna znaleźć się huśtawka i hamak, na których można będzie oddać się błogiemu relaksowi. Jeśli

Najnowsze