hobby dekorowanie wnętrz

Październikowy numer "Czterech Kątów" już w sprzedaży

Październikowy numer "Czterech Kątów" już w sprzedaży

W kioskach pojawił się najnowszy numer naszego magazynu. Oprócz tematu wiodącego, którym jest kącik jadalny w kuchni, szczególnie polecamy przegląd, w którym prezentujemy 10 domowych bibliotek, tanią metamorfozę pokoju dla dwójki dzieci i - jak zawsze - prezentacje mieszkań. Mamy też dla Państwa prezent: książeczkę poświęconą podłogom na lata.

Wrześniowy numer "Czterech Kątów" już w sprzedaży

W kioskach pojawił się najnowszy numer naszego magazynu. Oprócz tematu wiodącego, którym jest miejsce do pracy, szczególnie polecamy przegląd, w którym prezentujemy trzy saloniki kąpielowe z wanną wolno stojącą, metamorfozę ciasnej kuchni i - jak zwykle - prezentacje mieszkań. Mamy też dla Państwa prezent: książeczkę z dziewiętnastoma pomysłami na to, jak mieszkać wygodniej.

Stare na nowo

We wnętrzach tak jak w modzie, wszystko wraca. Wraca w nowym wcieleniu. Przyjrzyjmy się jak dziś wygląda wzornictwo w stylu folk.

Sztuka przygotowywania domu/mieszkania do sprzedaży (zdjęcia przed i po metamorfozie)

zawdzięcza niezwykle lubianemu serialu dokumentalnemu "House Doctor" znanemu w Polsce pod tytułem "Zaklinacze wnętrz". Poza działalnością telewizyjną Ann Maurice jest założycielką renomowanej, brytyjskiej sieci Home stagerów "Ann Maurice House Doctor", która m.in. prowadzi

Najnowsze