hobby dekorowanie wnętrz

Redakcja

Oświetlenie salonu - dekoracyjne żyrandole dopasowane do każdego stylu

Oświetlenie salonu - dekoracyjne żyrandole dopasowane do każdego stylu

Od wielu wieków światło sztuczne towarzyszy człowiekowi. Poczynając od płomieni ogniska w jaskiniach, poprzez świece i lampy naftowe i gazowe w domach, aż po elektryczne żarówki osadzone w żyrandolach i lampach - człowiekowi zawsze towarzyszyło sztuczne światło, dzięki któremu mógł odgonić od siebie nieco mrok i niebezpieczeństwo nocy. Sztuczne światło elektryczne ewoluowało na równi z potrzebami ludzkiego konsumpcjonizmu. Żarówki stawały się coraz jaśniejsze, kolorowe, tańsze, bardziej ekologiczne oraz coraz bardziej dekoracyjne. Kwintesencją dekoracyjności sztucznego światła od zawsze były żyrandole, które szczególnie w naszych salonach muszą wykazywać się swoją estetyką.

Październikowy numer "Czterech Kątów" już w sprzedaży

W kioskach pojawił się najnowszy numer naszego magazynu. Oprócz tematu wiodącego, którym jest kącik jadalny w kuchni, szczególnie polecamy przegląd, w którym prezentujemy 10 domowych bibliotek, tanią metamorfozę pokoju dla dwójki dzieci i - jak zawsze - prezentacje mieszkań. Mamy też dla Państwa prezent: książeczkę poświęconą podłogom na lata.

Wrześniowy numer "Czterech Kątów" już w sprzedaży

W kioskach pojawił się najnowszy numer naszego magazynu. Oprócz tematu wiodącego, którym jest miejsce do pracy, szczególnie polecamy przegląd, w którym prezentujemy trzy saloniki kąpielowe z wanną wolno stojącą, metamorfozę ciasnej kuchni i - jak zwykle - prezentacje mieszkań. Mamy też dla Państwa prezent: książeczkę z dziewiętnastoma pomysłami na to, jak mieszkać wygodniej.

Stare na nowo

Stare na nowo

      Coraz częściej projektanci inspirowani rodzimą kulturą projektują piękne przedmioty, nowoczesne meble czy inne akcesoria aranżacji wnętrz. W efekcie powstają przedmioty proste w formie, wykonane z nowoczesnych materiałów, ale inspirowane naszą sztuką ludową. Należy dodać

Sztuka przygotowywania domu/mieszkania do sprzedaży (zdjęcia przed i po metamorfozie)

zawdzięcza niezwykle lubianemu serialu dokumentalnemu "House Doctor" znanemu w Polsce pod tytułem "Zaklinacze wnętrz". Poza działalnością telewizyjną Ann Maurice jest założycielką renomowanej, brytyjskiej sieci Home stagerów "Ann Maurice House Doctor", która m.in. prowadzi

Najnowsze