haftowane obrusy wzory

anaopo, KJT

Kevin sam w domu. Najpiękniejsze filmowe wigilie wszech czasów. Zainspirujcie się!

Kevin sam w domu. Najpiękniejsze filmowe wigilie wszech czasów. Zainspirujcie się!

Kevin sam w domu - pamiętacie tę wigilię? Wy też możecie urządzić święta w iście hollywoodzkim stylu. Oto zestawienie dziesięciu najlepszych świątecznych przyjęć, które warto naśladować.

Aranżacja salonu: jak ustawić meble w małym pokoju?

Aranżacja salonu stawia przed nami wyzwania. Urządzając mały salon, największym jest takie ustawienie mebli, aby pokój był funkcjonalny i niezagracony. Prezentujemy gotowe wzory na najlepsze ustawienie mebli w małym wnętrzu - być może zainspirują was do aranżacji salonu we własnym mieszkaniu.

ZARA HOME: nowe kolekcje

Editorials: to jedna z najnowszych kolekcji ZARA HOME, na którą wszyscy czekali. Przedstawia różnorodną i bogatą wnętrzarską ofertę. Możemy tutaj znaleźć najnowsze trendy panujące w sypialni, kuchni, jadalni czy salonie połączone z ciekawymi i ornamentalnymi dodatkami. Specjalnie dla was przygotowaliśmy przegląd nowości prosto z kolekcji Editorials. Zobaczcie sami.

Zobacz wideo

Styl rustykalny. Meble i wnętrza w stylu rustykalnym

Styl rustykalny. Meble i wnętrza w stylu rustykalnym

, ale idealnym rozwiązaniem byłaby ława i ławki wyłożone dla wygody sztucznym futrem lub miękkimi, płaskimi poduszkami. Do tego lniany obrus na co dzień oraz dodatkowa dekoracja od święta w postaci szydełkowej serwety (można połączyć jedno z drugim). Gliniane naczynia z kwiatowym wzorem, bukiet polnych

Najnowsze