grzyb w mieszkaniu objawy

sprawdź też:

mieszkanie

REKLAMA

Ozonowanie mieszkania krok po kroku - jak wykonać je prawidłowo?

Ozonowanie mieszkania krok po kroku - jak wykonać je prawidłowo?

Dzisiaj nie trzeba już nikomu wyjaśniać, jak niezwykle ważne jest dbanie o higienę. Dotyczy to nie tylko higieny osobistej, co jest oczywiste, ale też higieny pomieszczeń, w których się mieszka lub pracuje. Co prawda, każdy wie, że regularne sprzątanie jest istotne, ale nie każdy zdaje sobie sprawę z tego, że są zanieczyszczenia, których nie da się usunąć ścierką lub mopem. Dotyczy to wirusów, bakterii i innych drobnoustrojów. Chcąc kompleksowo wyczyścić pomieszczenie i pozbyć się nie tylko tego, co widać, ale też między innym źródeł nieprzyjemnych zapachów, takich jak zapach stęchlizny, warto wykonać ozonowanie mieszkania. Jest to proces dość łatwy pod względem organizacyjnym, biorąc pod uwagę to, jak bardzo jest skuteczny. Takiej skuteczności dezynfekcji nie osiąga się żadnymi innymi metodami poza ozonowaniem.

Jak skutecznie pozbyć się wilgoci z domu?

Zbyt duży poziom wilgotności powietrza w mieszkaniu ma negatywny wpływ na wyposażenie mieszkania, nasz komfort, samopoczucie i wywoływać groźne choroby. Wyjaśniamy, skąd bierze się wilgoć w domu, jak się jej pozbyć i przede wszystkim - jak przeciwdziałać. Przedstawiamy skuteczne sposoby.

Pochłaniacze wilgoci - jaki wybrać?

Pochłaniacze wilgoci z roku na rok stają się coraz popularniejsze. Wiąże się to z rosnącym problemem wilgoci w domu, który zwłaszcza w sezonie jesienno-zimowym przybiera na sile. Właśnie dlatego warto zainwestować w pochłaniacz wilgoci, który może pomóc w walce z wilgocią, a tym samym nie dopuścić do powstania pleśni na ścianie. Jaki pochłaniacz wybrać? Czym się kierować? Co różni pochłaniacze wilgoci i osuszacze powietrza? Wyjaśniamy.

O szarej pleśni czarno na białym

prawie każdym środowisku i nie jest specjalnie wybredny. Występuje w glebie w każdym ogrodzie. Jest obecny również w podłożu, którym wypełniamy doniczki w naszych mieszkaniach. Rozwija się na starzejących się liściach na drzewach, a także tych częściach roślin które już zdążyły opaść na ziemię. Niestety

Dbamy o zdrowie roślin

opryskujemy jednym z preparatów zalecanych przy rozwiązaniu konkretnego problemu i wzmacniamy nawozem zimowym. Dobra rada! Wykonując jakiekolwiek opryski ochronne w mieszkaniu, zachowujemy środki bezpieczeństwa. Po zabiegu wietrzymy pomieszczenie. Powyżej: Gdy brak wilgoci, schną korzenie storczyków

Najnowsze