grzałka z termostatem

red.

Jak wybrać czajnik elektryczny?

Jak wybrać czajnik elektryczny?

Bezprzewodowy czajnik elektryczny to urządzenie bardzo proste, ma jednak kilka cech które powodują, że poszczególne modele mogą się bardzo różnić. Najważniejsze, na które musisz zwrócić uwagę to: pojemność, rodzaj elementu grzejnego, moc czajnika oraz wykonanie.

Ciepła łazienka dla singla i rodziny

Łazienka jest pomieszczeniem, w którym każdy z nas chce czuć się komfortowo. Odpowiedni wybór urządzeń i wykorzystanie akcesoriów pozwolą cieszyć się ciepłem przed i po kąpieli, niezależnie od tego, czy mieszkamy sami, czy z całą rodziną.

Grille: prosto z rusztu

Wiosną i latem grill jest jednym z częściej używanych domowych urządzeń. Na świeżym powietrzu możemy korzystać z modeli na węgiel drzewny. Mieszkańcy bloków muszą się zadowolić grillem niewytwarzającym dymu - elektrycznym lub gazowym.

Rodzaje kuchenek elektrycznych

Rodzaje kuchenek elektrycznych

gładką powierzchnię, na której zaznaczone są pola grzejne. Pola ogrzewane spiralą rozgrzewają się po 8-15 sekundach. Nowocześniejsze, zwane szybkogrzejnymi (HiLight lub High Light) - z grzałką halogenową - rozgrzewają się już po 3 sekundach.- - najbardziej energooszczędne i najszybciej reagujące na

Grzejniki elektryczne

Grzejniki elektryczne

akumulacyjny należy podłączyć bezpośrednio do odpowiednio przygotowanej instalacji elektrycznej. Natomiast jeśli chcemy tylko dogrzewać pomieszczenia lub korzystamy z grzejników poza sezonem grzewczym, wybierzmy modele podłączane do gniazdka elektrycznego 230 V albo wodne, w których instaluje się grzałkę

Najnowsze