grafika szkice

fot. Joanna Kornecka

Akademia designu: Magdalena Tekieli

Akademia designu: Magdalena Tekieli

O jej projektach rozpisują się designerskie blogi oraz większość liczących się pism branżowych. Założyła studio projektowe, ma własną markę. Czego chcieć więcej? A jednak krakowska projektantka wciąż chce zaskakiwać nowymi pomysłami.

VI edycja konkursu Wizja Wypoczynku zakończona!

29 listopada 2013 roku poznaliśmy laureatów VI edycji ogólnopolskiego konkursu Wizja Wypoczynku: Pożądany obiekt adresowanego do architektów i projektantów wnętrz. Organizatorem konkursu jest firma Kler S.A., tegoroczną edycję, podobnie jak poprzednie, honorowym patronatem objął Zarząd Główny SARP.

Zwiedzamy Wrocław. To Europejska Stolica Kultury 2016.

Wrocław zasługuje na miano Europejskiej Stolicy Kultury 2016 roku! Jest to miasto nowoczesne i europejskie, a zarazem pełne starych, umiejętnie odrestaurowanych budynków i pięknych mostów. Czuje się tu wszechobecną otwartość, lekkość i kreatywność.

Inspirujący projekt wnętrza

Inspirujący projekt wnętrza

, nieznany świat. Dziś jest magistrem zarządzania i kończy studia w Europejskiej Akademii Sztuk. Właśnie sztukę, zwłaszcza malarstwo, grafikę użytkową i projektowanie wnętrz, uważa za swoją życiową pasję. Jest również autorką scenografii do widowisk wystawianych m.in. w Teatrze Muzycznym Roma, Sali

Najnowsze