girlanda świetlna

Monika Utnik-Strugała

Domowa galeria na ścianie z pomysłem

Domowa galeria na ścianie z pomysłem

Zdjęcia wprowadzają do domu swojski klimat. Ale wzrok przyciąga nie tylko to, co przedstawiają. Równie ciekawa może być kompozycja, jaką tworzą na ścianie.

Dekoracje świąteczne: lampki, lampiony, światełka...

Wprowadźmy do domu świąteczny nastrój. Weźmy kilka świec, w oknach zawieśmy papierowe gwiazdy i rozwieśmy lampki. Nie trzeba wiele. Wystarczy kilka dekoracyjnych drobiazgów, by wnętrza nabrały świątecznego wyrazu.

Co zamiast firan i zasłon? Pomysły na nowoczesną aranżację okna

Firanki przez lata królowały w naszych oknach. Wraz z zasłonami stanowiły nieodłączny element dekoracji wnętrza. Dziś zestaw ten powoli odchodzi do lamusa. Ich miejsce zajmują inne przesłony.

Zobacz wideo

25 pomysłów na oświetlenie dekoracyjne

25 pomysłów na oświetlenie dekoracyjne

świetlny z zamontowanymi n sznurze minilampkami o różnych kształtach: gwiazdek, kul, dzwonków, kwiatów itp. Można go zawiesić na ścianie lub na meblu, tworząc dekoracyjne girlandy albo dowolnie "drapując".

Uniwersalny pokój niemowlaka: jak go zaaranżować?

Uniwersalny pokój niemowlaka: jak go zaaranżować?

lubią mocne barwy i ruch. Zawieszone nad łóżeczkiem, w zasięgu wzroku dziecka kolorowe mobile dostarczą mu wielu wrażeń, dekorując jednocześnie pokój.Przy usypianiu i karmieniu pomogą natomiast delikatne, dekoracyjne girlandy świetlne, które ciepłym światłem pomogą się zrelaksować przed snem - także

Najnowsze