gazetowniki

BG

Modne akcesoria: gazetowniki na ścianę

Modne akcesoria: gazetowniki na ścianę

Gazety i ulubione czasopisma zalegają na stoliku albo na podłodze? Kup gazetownik, który ułatwi trzymanie ich w jednym miejscu. Możesz go zawiesić na ścianie - producenci oferują coraz więcej takich modeli.

Stojak na gazety - praktyczny organizer i ozdoba wnętrza

Mimo że w dobie wszechobecnych smartfonów prasa drukowana przeżywa kryzys, wielu z nas nie wyobraża sobie poranka lub popołudniowego relaksu bez przekartkowania ulubionej gazety. Gdzie trzymać prasę, z którą nie chcemy się jeszcze pożegnać? Wybraliśmy najładniejsze, praktyczne gazetowniki dostępne w ofercie sklepów internetowych.

Stojaki na gazety - praktyczne, stylowe i niedrogie

Mimo że wszystkie newsy bez problemu możesz znaleźć w Internecie, nie wyobrażasz sobie dnia bez kupna świeżej gazety? Nałogowo kupujesz kolorowe magazyny, które później znajdujesz dosłownie wszędzie? Czas na porządki! Stojak na gazety, gazetnik, gazetownik doskonale się sprawdzi. Wybraliśmy praktyczne modele z polskich sklepów.

Lutowy numer "Czterech Kątów" już w sprzedaży

- studencka sypialnia z oryginalnym stołem do pracy Twoja wymarzona sypialnia - konkurs z atrakcyjnymi nagrodami! Rynek Powitanie Afryki - egzotyczne przedmioty z Czarnego Lądu Uroda przedmiotów - oryginalne gazetowniki Wciągający zakup - co warto wiedzieć o okapach kuchennych Relaks na worku - wygodne

Numer 08/11

Numer 08/11

- hortensje: dekoracja domu i ogrodu Rynek Pikujemy, co się da - modny motyw pojawiający się nawet na ceramice i drewnie Wszystko suche - elektryczne suszarki i pralko-suszarki Gazetowniki - 11 ciekawych wzorów Prawie jak obraz - panele, uchwyty i stojaki, czyli sposoby na zamocowanie telewizora Trudny wybór

Numer 10/2006

zainstalowania piecyki zastępujące kominek Nagle... gwizd - urok tradycyjnych czajników Gdzie spojrzeć... dywany - odwiedzamy salon firmy Dywilan w Łodzi Zrób to sam Prasa w porządku - oryginalne i łatwe do wykonania gazetowniki Okna dobrze wyregulowane - przed zimą: co zrobić z niedomykającym się, a przez to

Tematy wnętrzarskie listopad

kuchni schowki w łazience schowki w salonie schowki w przedpokoju schowki w sypialni dekoracje parapetu jak odstraszyć gołębie płyty indukcyjne agd do zabudowy stojak na gazety gazetowniki biała łazienka łączenie kolorów grzejniki dekoracyjne

Najnowsze

Gazetowniki

Gazetowniki

Gazetowniki - piękna ozdoba. Gazetowniki ma pełnić funkcję półki na gazety, pozwala zachować ład, ale z drugiej strony musimy zauważyć, że gazetowniki może być też świetną ozdobą. Od jakiegoś czasu odchodzi się od robienia w domu wystawek z wazonów, czy porcelanowych ozdóbek, na rzecz takich rzeczy, które mogą być przydatne. Zamiast wazonu, który będzie się kurzył, wybierzemy gazetowniki, który będzie nowoczesny i bardziej oryginalny, a do tego funkcjonalny.

Gazetowniki z drewna. Najbardziej popularne gazetowniki na rynku wykonane są z drewna lub wikliny. Wyglądają bardzo tradycyjnie dzięki temu wpisują się w wystrój prawie każdego wnętrza. Poza tym warto zauważyć, że bardzo popularne są też gazetniki z drewna, a bardziej nowoczesnych formach.

Gazetowniki z plastiku. Plastik to w chwili obecnie najpopularniejszy materiał wyróżniający się długowiecznością. Nie jest najbardziej trwały i też może ulec zniszczeniu, ale nie możemy zapomnieć, że w rzeczywistości stanowi ciekawa alternatywę na drewna, czy ciężkiego metalu. Gazetowniki z plastiku są, więc bardzo ciekawym rozwiązaniem, zwłaszcza, jeśli naszym celem jest stworzenie zaskakującego wnętrza, którego na pewno nie będzie można zaliczyć do banalnych.