gazetowniki

BG

Modne akcesoria: gazetowniki na ścianę

Modne akcesoria: gazetowniki na ścianę

Gazety i ulubione czasopisma zalegają na stoliku albo na podłodze? Kup gazetownik, który ułatwi trzymanie ich w jednym miejscu. Możesz go zawiesić na ścianie - producenci oferują coraz więcej takich modeli.

Stojak na gazety - praktyczny organizer i ozdoba wnętrza

Mimo że w dobie wszechobecnych smartfonów prasa drukowana przeżywa kryzys, wielu z nas nie wyobraża sobie poranka lub popołudniowego relaksu bez przekartkowania ulubionej gazety. Gdzie trzymać prasę, z którą nie chcemy się jeszcze pożegnać? Wybraliśmy najładniejsze, praktyczne gazetowniki dostępne w ofercie sklepów internetowych.

Lutowy numer "Czterech Kątów" już w sprzedaży

W kioskach pojawił się najnowszy numer naszego magazynu. Oprócz tematu wiodącego, którym są małe łazienki, szczególnie polecamy wademekum z podpowiedziami, jak zmienić wystrój sypialni, dwie wizyty u naszych gości i - jak zawsze - prezentacje pięknych mieszkań.

Zobacz wideo

Numer 08/11

Numer 08/11

- hortensje: dekoracja domu i ogrodu Rynek Pikujemy, co się da - modny motyw pojawiający się nawet na ceramice i drewnie Wszystko suche - elektryczne suszarki i pralko-suszarki Gazetowniki - 11 ciekawych wzorów Prawie jak obraz - panele, uchwyty i stojaki, czyli sposoby na zamocowanie telewizora Trudny wybór

Numer 10/2006

zainstalowania piecyki zastępujące kominek Nagle... gwizd - urok tradycyjnych czajników Gdzie spojrzeć... dywany - odwiedzamy salon firmy Dywilan w Łodzi Zrób to sam Prasa w porządku - oryginalne i łatwe do wykonania gazetowniki Okna dobrze wyregulowane - przed zimą: co zrobić z niedomykającym się, a przez to

Tematy wnętrzarskie listopad

kuchni schowki w łazience schowki w salonie schowki w przedpokoju schowki w sypialni dekoracje parapetu jak odstraszyć gołębie płyty indukcyjne agd do zabudowy stojak na gazety gazetowniki biała łazienka łączenie kolorów grzejniki dekoracyjne

Najnowsze

Gazetowniki

Gazetowniki

Gazetowniki - piękna ozdoba. Gazetowniki ma pełnić funkcję półki na gazety, pozwala zachować ład, ale z drugiej strony musimy zauważyć, że gazetowniki może być też świetną ozdobą. Od jakiegoś czasu odchodzi się od robienia w domu wystawek z wazonów, czy porcelanowych ozdóbek, na rzecz takich rzeczy, które mogą być przydatne. Zamiast wazonu, który będzie się kurzył, wybierzemy gazetowniki, który będzie nowoczesny i bardziej oryginalny, a do tego funkcjonalny.

Gazetowniki z drewna. Najbardziej popularne gazetowniki na rynku wykonane są z drewna lub wikliny. Wyglądają bardzo tradycyjnie dzięki temu wpisują się w wystrój prawie każdego wnętrza. Poza tym warto zauważyć, że bardzo popularne są też gazetniki z drewna, a bardziej nowoczesnych formach.

Gazetowniki z plastiku. Plastik to w chwili obecnie najpopularniejszy materiał wyróżniający się długowiecznością. Nie jest najbardziej trwały i też może ulec zniszczeniu, ale nie możemy zapomnieć, że w rzeczywistości stanowi ciekawa alternatywę na drewna, czy ciężkiego metalu. Gazetowniki z plastiku są, więc bardzo ciekawym rozwiązaniem, zwłaszcza, jeśli naszym celem jest stworzenie zaskakującego wnętrza, którego na pewno nie będzie można zaliczyć do banalnych.