gatunki winogron

redakcja

Jaka ławka ogrodowa sprawdzi się najlepiej? Metalowa czy drewniana?

Jaka ławka ogrodowa sprawdzi się najlepiej? Metalowa czy drewniana?

Ogród jest miejscem, wykorzystywanym do różnych celów. Niektórzy lubią czytać w nim poranną prasę przy filiżance pysznej kawy, inni relaksują się w nim po pracy, organizują imprezy rodzinne i wielkie grillowanie z przyjaciółmi. Nie zależnie od tego w jaki sposób wykorzystujesz swoją przydomową przestrzeń, chcesz czuć się w niej wygodnie i komfortowo. Są takie meble bez których ciężko sobie wyobrazić wygodny relaks w ogrodzie. Jednym z nich jest ławka ogrodowa.

Wieczór z lampką wina - inspiracje

Niektórym wieczór w domu kojarzy się z ciepłym kocem, piżamą i pudełkiem lodów. Nie musi tak być! Możemy zaaranżować wspaniały wieczór z lampką wina i dobrym filmem, samemu lub w towarzystwie drugiej połówki czy przyjaciół. Warto zadbać o każdy szczegół, by stworzyć niesamowity klimat!

Impreza dla dorosłych - jak podawać alkohol i które akcesoria się przydadzą

Alkohol na imprezie dla dorosłych wymaga odpowiedniego podania. Poza właściwymi kieliszkami pomocne będą akcesoria - dzięki nim przygotujemy profesjonalne drinki i koktajle. Przy okazji podpowiadamy, jak poradzić sobie z kacem po imprezie.

Naturalne środki odstraszające komary

Naturalne środki odstraszające komary

zapachowy. Na około 100 ml wody wkrop 30 kropli olejku. Wymieszaj i nanoś na ciało. Preparat będzie silniejszy, jeśli zamiast wody użyjesz olejów roślinnych, np. słonecznikowego, sojowego, z pestek winogron, jojoba lub ze słodkich migdałów. Ten środek przechowuj w ciemnym i chłodnym miejscu, najlepiej w

Najnowsze