galerie glamour

AO

Świąteczna kolekcja w sklepach H&M Home 2016

Świąteczna kolekcja w sklepach H&M Home 2016

W sklepach szwedzkiej marki H&M Home pojawiła się nowa, świąteczna kolekcja. W tym roku sieć postawiła na Boże Narodzenie w klasycznym stylu.

Oryginalne pisanki na Wielkanoc: pozłacane jajka

Pozłacane pisanki to oryginalna ozdoba wielkanocna. Taka dekoracja jajek nie jest trudna, a wygląda bardzo efektownie. Pokazujemy, jak krok po kroku udekorować złote pisanki.

Od leśnych hut do szklarskich manufaktur. Dziś polskie szkło zdobi domy świata

Polskie szkło jest piękne, mamy wielu zdolnych projektantów. Świeczniki i bomboniery Drostów, wazony Agnieszki Bar to "perełki", które warto mieć w domu. Szklarskich cudów z polskiej huty balansujących na pograniczu sztuki i dizajnu jest dużo więcej. Kryształy Julii, ogromne kielichy z Krosna - to szkło trzeba znać!

Numer 01/12

Numer 01/12

Temat numeru - salon w wyrazistym stylu Wieczna klasyka - o ponadczasowym wystroju Laura byłaby dumna - jak w angielskiej rezydencji Galeria designu - Bauhaus: estetycznie i funkcjonalnie Kierunek: południe - śródziemnomorskie klimaty Solo czy w zespole - rynkowy przegląd foteli Zamów prenumeratę

Ściany dekoracyjne: co zamiast farby i płytek

można uzyskać efekt szalunku - deskowania, lub szalunku przemysłowego. Zobacz galerię pomysłów na betonowe elementy w domowych wnętrzach Materiały drewnopochodne w swojej podstawowej, surowej postaci w ostatnich latach stały się modnym, wnętrzarskim rozwiązaniem, chętnie wykorzystywanym w projektach

Najnowsze