fototapety do sypialni las

red.

Nowoczesne mieszkanie w Kielcach dla rodziny

Nowoczesne mieszkanie w Kielcach dla rodziny

W tym kieleckim 65-metrowym mieszkaniu mieszka znany sportowiec wraz z rodziną. W oczekiwaniu na drugie dziecko małżeństwo postanowiło z pomocą architekta wnętrz nieco odświeżyć wnętrza i przystosować je do nowej sytuacji.

Piękny dom z minimalistycznym wystrojem otoczony zielenią

Nie potrzeba wiele dekoracji czy bibelotów, kiedy dom zdobią duże okna i bajeczna zieleń ogrodu. Żeby to mieć, wystarczy zamieszkać w niewielkiej odległości od miasta.

Aranżacje: gra w zielone

Wakacje sprzyjają wyjazdom na łono natury. Co zrobić, kiedy mamy problem z otrzymaniem urlopu? Nasza rada zaproś naturę do swojego mieszkania.

Zobacz wideo

Aranżacje z nutą romantyzmu

Aranżacje z nutą romantyzmu

tworzy w tej sypialni relaksującą atmosferę. Ścianę, przy której stoi łóżko, zaaranżowano szczególnie starannie - została pomalowana na inny kolor niż pozostałe oraz udekorowana obrazkami i lustrem. Pod sufitem jest wykończona listwą sztukateryjną. Któż z nas nie chciałby patrzeć na pola, łąki, lasy

Trattoria Rucola, Warszawa, ul. Miodowa

Trattoria Rucola przy ulicy Miodowej 1 to lokal siostrzany Trattorii Rucoli z ul. Francuskiej na Saskiej Kępie. Fototapeta przedstawiająca las rozświetlona pojedynczymi lampkami niczym świetlikami przynosi spokój i chłód w upalne dni mazowieckie Warszawa Miodowa 1 00-080

Najnowsze