fotele z kartonu

az

Vila Leopoldina Loft: apartament w Sao Paulo

Vila Leopoldina Loft: apartament w Sao Paulo

Vila Leopoldina Loft zaprojektowana przez Diego Revollo to przykład otwartej przestrzeni przyjaznej dla każdego. Starannie dobrane materiały, kolory i tekstury, które otaczają domowników mają niebagatelny wpływ na ich samopoczucie i wzajemne relacje każdego dnia.

Jak rozjaśnić ciemne mieszkanie? Są na to sposoby. Poznaj 10 trików

Masz ciemne mieszkanie, do którego wpada bardzo mało światła dziennego? Jeżeli nie planujesz przeprowadzki, warto coś z tym zrobić. Ponure wnętrza przygnębiają. Wiosna to idealny moment, żeby je nieco rozświetlić i ożywić.

Wnętrza: weekendowy apartament w Toskanii

Gospodarze na co dzień żyją na walizkach; służbowe podróże nie pozostawiają im wiele czasu na kontakt z naturą. Weekendowy apartament miał to zrekompensować. Francesco i Sandro zaprojektowali go tak, by nawet nie wychodząc z domu czuć się w nim jak w lesie.

Zrób to sam: fotel z worka

Zrób to sam: fotel z worka

m.in. w sklepach internetowych, cena od 24,99 zł/100 l), - maszyna do szycia , - nici, - nożyczki, - dwa arkusze kartonu. Wycinamy z kartonu dwa szablony: bok (przypominający spód żelazka ze ściętym końcem - wymiary jak na rysunku) oraz spód (koło o śr. 85 cm). Przykładamy je do tkaniny i

Najnowsze