fotel bujany dębowy

MT

Wyprzedaż w polskich sklepach - meble i dodatki przecenione nawet do -70%

Wyprzedaż w polskich sklepach - meble i dodatki przecenione nawet do -70%

Wyprzedaże to najlepsza okazja, by zmienić wystrój swojego mieszkania. Niezależnie od tego, czy marzy nam się salon w stylu skandynawskim, czy wolimy nowoczesne wnętrza, każdy znajdzie coś dla siebie. Przejrzeliśmy ofertę polskich sklepów i wybraliśmy dla was najciekawsze przecenione meble i dodatki. Niektóre z nich można kupić nawet ze zniżką -70%, ale trzeba się śpieszyć - to już ostatnie sztuki.

Najpiękniejsze fotele do Twojego domu

Urządzając swój dom powinniśmy zadbać o wysokiej jakości meble, tak by były jednocześnie ładne oraz wygodne. Bardzo ważny w domu jest fotel, w którym można spędzić popołudnie czytając dobrą książkę lub pijąc popołudniową kawę. Przedstawimy propozycje najpiękniejszych foteli.

Polski projekt: Marcin Laskowski i jego meble

Obok mebli autorstwa Marcina Laskowskiego nie można przejść obojętnie. Fotele, stoliki i od niedawna też lampy zadziwiają wyszukaną formą i niestandardowymi rozwiązaniami. Najważniejsze jednak jest to, że mimo nietypowych kształtów meble są bardzo wygodne i funkcjonalne.

Zobacz wideo

Monochromatyczne wnętrza domu dla rodziny

Monochromatyczne wnętrza domu dla rodziny

Tafla, stołek Plopp i wieszaki z limitowanej serii Kamyki (Lumann). Widok na strefę dzienną od strony wejścia. "Lewitujące" schody to mocna stalowa konstrukcja obłożona pomalowanym na biało drewnem. Obok - dwie ikony lat 50. ubiegłego wieku: lampa Gubi autorstwa Grety Grossman i fotel RM58

Najnowsze