firany z fioletem

REKLAMA

Narożnik do salonu, jaki kolor wybrać?

Narożnik do salonu, jaki kolor wybrać?

Decydując się na zakup narożnika do salonu, nie musimy ograniczać wyboru do palet szarości i brązów: coraz popularniejsze stają się odważne, soczyste kolory, a producenci mebli w ostatnich latach zaskakują ilością dostępnych tkanin obiciowych. To zupełnie nowe możliwości w aranżacji wnętrz: zarówno miłośnicy klasyki jak i nowoczesnego designu bez problemu znajdą tkaninę idealnie dopasowaną do wystroju ich domu. Chociaż klasyczne kolory wciąż cieszą się nieustającą popularnością, coraz częściej stawiamy na odważne rozwiązania i nieszablonowe dodatki.

Eurofirany - wybieramy najmodniejsze tkaniny i dekoracje

W sklepie Eurofirany znajdziemy wszystko to, co tworzy klimat naszego domu: przytulne zasłony, miękkie narzuty, stylową pościel i oryginalne dekoracje. Efektowne dodatki kuszą nas swoim blaskiem. Warto jednak zdecydować się takie, które będą modne i idealnie dopasowane do wnętrza. Które tkaniny i dekoracje są zgodne z aktualnymi trendami? Wybieramy najciekawsze propozycje ze sklepu Eurofirany.

Przepis na nowoczesną aranżację wnętrza

W nowoczesnych wnętrzach ma być prosto, przejrzyście, przestrzennie, bez zbędnych dekoracji, a zarazem ciekawie. Jak to osiągnąć?

Aranżacja salonu: jak ustawić meble w małym pokoju?

Aranżacja salonu: jak ustawić meble w małym pokoju?

dyspozycji przy urządzaniu wnętrza to brązy, beże i szarości, a jeśli chcemy wprowadzić dodatkowe, jak fiolet, zieleń czy czerwień, niech to będą barwy z dużą domieszką szarości lub beżu (wyglądające jakby wypłowiały pod wpływem światła słonecznego). Meble wypoczynkowe powinny mieć miękkie siedziska i

Wnętrza w stylu klasycznym wg Tikkurila

; zawiera w sobie nasycone czerwienie, pomarańcze i fiolety. Idealne dopasowanie kolorów ścian do elementów wykończenia w "nowym" klasycznym stylu umożliwią barwy z palety marki Tikkurila. Inną możliwością jest wyrafinowana gra z klasyką w kontrasty, czyli celowe zestawianie jej z elementami

Najnowsze