fioletowo szary salon

sprawdź też:

salon

Helena Raczyńska-Pachut, współwłaścicielka galerii Mesmetric Atelier, www.mesmetric.com

Moda na szare sofy. Jaką wybrać i z czym łączyć?

Moda na szare sofy. Jaką wybrać i z czym łączyć?

Jest supermodna, dobrze wygląda we wnętrzu, a w dodatku jest praktyczna i na lata. Szara kanapa. Co warto wiedzieć, zanim postanowimy zaprosić ją do swojego domu?

Metamorfoza mieszkania młodej rodziny

Trzypokojowe mieszkanie młodej rodziny było pozbawione wyrazu i urządzone przypadkowo dobranymi meblami. Po kilku prostych zabiegach wnętrza nabrały stylu i wyrazu.

Nietypowe kolory mebli wypoczynkowych

Meble wypoczynkowe w mocnych kolorach są obecnie bardzo modne. Odpowiednio dobrane barwy mogą sprawić, że sofa czy fotele będą prawdziwą ozdobą wnętrza.

Zobacz wideo

8 najczęściej popełnianych błędów kolorystycznych we wnętrzach

8 najczęściej popełnianych błędów kolorystycznych we wnętrzach

wyższe. BŁĄD: Sypialnia na fioletowo, salon zielony, przedpokój w kolorze fuksji, kuchnia czarno-biała a łazienka w odcieniu słonecznej żółci... Każdy pokój pomalowany na inny kolor powoduje brak ciągłości stylistycznej. W takich wnętrzach rzadko kiedy czujemy się komfortowo. RADA: Stwórz spójną

Co może zmienić kolor w mieszkaniu?

Co może zmienić kolor w mieszkaniu?

. Jednakże świetnie nadaje się jako tło - eleganckie, nowoczesne, nieco tajemnicze. Z czym go łączyć: dodatki w kolorze limonki pięknie podkreślą grafitowe tło. Dostojny fioletowy Uważany jest za kolor dostojny, wobec czego nie nadaje się do wnętrz minimalistycznych. Ale buduary, wyrafinowane salony i

Najnowsze